Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyám 11 hónapos....

Yorki kutyám 11 hónapos. Fogváltáskor a négy szemfoga nem pottyant ki, most kettő-kettő van belőlük. Ki kell-e húzatnom, mit tennétek? Milyen műtéttel és fájdalommal jár számára a beavatkozás? Ha nem huzatom ki milyen egészségkárosodása lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
húzasd ki mert a tajfog mögött a maradandó fog kibújik és az mmég fájdalmasabb mintha altatva kihúzza neki a doki jobbulást a kis bocorgónak ^^
2009. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ugyan ez volt. Én megmutattam a dokinak és azt mondta mindenképpen ki kell húzatni, mert elronthatja a rendes fogát a tejfog. Befújta valami spray-el és kikapta mind a kettőt. Kicsit nyüszített, nem tetszett neki a dolog. Haza felé még véreset köpött, de túl éltük.

2009. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem szolokhoz,minket a doki készitett fel hogyha nem esik ki magátol azt ki kell huzatni.
2009. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen húzassátok ki mert azon túl hogy a csontfogak tönkre mehetnek, olyan állkapocs deformációja lehet, ami akár az evésnél is problémát okozhat neki élete végéig :S bódításban vagy altatásban történik 20 perc az egész, utána pár napig az étkezésre odafigyelni és semmi baj!
2009. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én yorkimnak se esett ki egy tejfoga. Elvittük dokihoz megnézte, adott időpontot és nem teljesen altatta el csak egy kicsit elkábította. Semmi baja sincs...kikell húzatni természetesen ez nem kérdés.
2009. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!