Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Bichon Havanese-...

Szeretnék egy Bichon Havanese-t. Nem bántaná a tengerimalacaimat ha megfelelően nevelem?

Figyelt kérdés
(fontos lenne!)

2013. nov. 11. 15:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem is Bichon-om van már több mint 3 éve, és nagyon barátságos, minden állattal jól kijön. Csak ajánlani tudom ezt a fajtát! :)
2013. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a válasz, mert majd szeretnék egy bichon havanes-t csak féltem h nem-e bántaná őket :) (+ment a zöld)
2013. nov. 11. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Páromnak havanse keverék kutyusa van, és jól kijön 2 nyuszival :)

nem hiszem hogy gond lenne, ha hozzászoktatod a tengerimalacokhoz.

2013. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelen neveled,semmi gond nem lesz,nekem a staffordshirem is elvolt a tengerimalaccal,es egy torpenyuszival.Neveles kerdese.
2013. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nyúllal mindig játszana, és a nyúl ezt nem mindig veszi jó néven :D
2013. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
A nyúl nem tengerimalac, máshogy viselkedik, bátrabb, nagyobb.Nekem 3 malacom van és Havanesem.A kecóban elviseli őket, de szabadon sosem engedném őket egy légtérben a kutyával mert tuti elkapná őket, mert elég nagy vadászösztöne van.Kiskorától elvileg hozzá lehet szoktatni, de az enyémet 5 hónapos korában kaptam és sajnos nem sikerült teljes mértékben.Megpróbálni persze lehet.
2013. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) (mindenki kapott zöld-kezet :) :D
2013. nov. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!