Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megműtötték a kutyám - de...

Megműtötték a kutyám - de csak felnyitották és összevarrták? Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Múlt héten kedden műtötték a 10 kilós kan kutyámat, kivették a heréit. A pénisze mellett ejtettek vágást, azon keresztül történt az eltávolítás.


ELVILEG!


Merthogy ma amikor játszottam vele, észrevettem két másfél borsónyi méretű golyócskát a pénisze két oldalán, egymással szemben.


Nézzétek... Én biológiai beállítottságú vagyok, azt hittem mindent tudok a kutyákról, de most lehet, hogy valami hatalmas hiányosságom van... Fogalmam sincs, mik voltak azok a golyók. Mikor újra a hátára fektettem már nem volt ott semmi.


Korábban is láttam ezeket, de én azt hittem, a here nem szállt le teljesen. Kérlek mondjátok, hogy én vagyok egy analfabéta szamár, és erre van valami reális magyarázat azon kívül, hogy az orvos nem csinálta meg a műtétet.........



2013. nov. 12. 14:01
 1/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem tudom a hivatalos nevét, de az a két golyócska nem a heréje. Arra való, hogy párosodáskor az a pénisz végére kerül és megduzzad. Amiatt ragadnak össze a kutyák.
2013. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem a heréje.here az ami a farka tövében a két lába között lóg(ott)
2013. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bulbus Glandis. Az segít abban, hogy a szukával összeragadjon a kan.
2013. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az én ivartalanított kanomnál is megjelenik időnként, ha nagyon izgatott :)

Pl. amikor hazaérünk és örül, rendszeresen megjelenik neki :)

2013. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A példa azt mutatja, amikor az ember azt hiszi MINDENT tud, az nem jelenti azt, hogy így is van :))
2013. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!