Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok képet küldeni a...

Tudnátok képet küldeni a kutyátokról és hozzá egy kis "ismertető"?

Figyelt kérdés

Ehez a blgohoz kellenne: [link]


A kis imertetőt alatt az értem hogy milyen a kutya tehát személyes tapasztalatot és nem általánosságban.A blogról nem szeretnék most beszélni de ha elolvassátok az 1. bejegyzésem akkor értitek.


Viszont ezt kiemelem: "Sok-sok kép lesz itt amit más gazdik osztottak meg velem és mondtak róla személyes tapasztalatot."



2013. nov. 12. 14:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az íráson van még mit javítani, nekem kicsit szétszórtnak tűnt, azt meg teljesen megértem, hogy a mudis dologra mért válaszolt így az egyik válaszoló, ahogy.

A bejegyzés olvasása közben végig egy 10 éves gyerek volt a szemem előtt.

2013. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

már gyerekem van :D igaz h csak 2 éves..


am 23 vagyok és 16 éves koromtól van saját kutyám

2013. nov. 12. 15:48
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem vagy hazudsz, vagy iszonyatosan sötét vagy.
2013. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Most ez hogy jött ide? képet és hozzávaló szöveget tegyél..oké?


Az a 4 válaszoló sem küldött semmit de nem kötekedett..

2013. nov. 12. 15:57
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem a téma kifejtésével van a baj, hanem, hogy butaságokat írtál. Azért nincs mudid, mert megvadult? Először is egy kutya nem vadul meg főleg, nem egy mudi! Ha egy kutya nem viselkedik helyesen, nem azzal kell megoldani, hogy nem veszel többet olyat, hanem hogy megneveled! Meg tacskód is volt de azt sem tudod mi lett vele? Normális gazda nem így beszél a kutyáról, hogy hát ez is volt meg az meg tudom én. És normális gazda tudja mi lett az állataival! Eleve normális gazdától nem szökik el több különböző kutya.

A mudinak pedig NEM csak 3 színe megengedett és nem csak 3 létezik! Legalább ne terjessz téves információt. A standardot 1 másodperc alatt meg lehet találni a neten.

2013. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az én kis drágám Tapyka 5 éves kis máltai selyem szőrgombóc:) Imádom olyan mintha a kislányom lenne ugy is viselkedek vele szóval kislányomnak hívom.Nekem ő az életem nélküle nem lenne életem őszintén mondom nem érdekel ki mit gondol róla negatív-pozítív nekem mind1 Nagyon okos kis hercegnő:) Válassz a képek közül:D [link] [link]
2013. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Akár mennyi idős vagy és akár milyen menőnek hiszed magad, hogy X ilyen nagytestű kutyád van meg minden, attól még neked nem való kutya
2013. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ez oké. De miért ne tűnhetne el? A mudi is bevadulhat... lehet valami megzavarta (bár ez hülyeség) vagy felkeltette a figyelmét és nem halgatott rám. A tacskó meg eltűnt. Lehet valami lyukon kimászott mert neki is "megtetszett" valami vagy csak elkóborolt.Hogy miért? lehet nem volt meg mindene ami szükséges...első tacskóm volt..mudit meg nem azért nem vettem mert nem tetszett.. csak azért mert kaptam egy ajánlatot kuvaszra és akkor azt vettem meg..hátha más..te is inkább ismerkedsz mint leragadsz valahol. Nem?
2013. nov. 12. 16:23
 19/25 A kérdező kommentje:
a mudi mióta nagytestű? szerintem inkább kicsi vagy közepes de
2013. nov. 12. 16:25
 20/25 anonim ***** válasza:
2013. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!