Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mesélnétek a kutyátokról?

Mesélnétek a kutyátokról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kinek milyen kutyája van,mennyi idős,esetleg képet is mutathatnátok róla.Nagyon szívesen olvasok vicces kis történeteket is,hogy mik történnek veletek :)
2012. máj. 5. 18:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem beagle kutyusom van, most lesz 4 éves. Mostanában kiírtam egy kérdést, ami nem túl vicces, ugyanis megtámadta 2 nagy kutya. Bár happy end-del végződött a dolog, ugyanis túlélte! :)


Ő lenne az:

[link]

2012. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mesélnék, nagy, kövér szánhúzó...
2012. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1.válaszoló!Nagyon aranyos a kutyád,én is olvastam a kérdésed nagyon örülök,hogy túlélte a kutyusod és remélem azoknak a kutyák gazdája amelyik megtámadta a te kutyádat a megfelelő büntetésben részesül.
2012. máj. 5. 18:35
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! :) Hát bízom benne, a bejelentés már megtörtént, most várunk.
2012. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2.válaszoló!Azért írtam ki a kérdést,hogy normális választ kapjak,ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne is írj semmit.
2012. máj. 5. 18:36
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Erős is, elrántotta apámat, eltört a lába...nem a kutyának, apámnak...én röhögtem rajta tehát vicces...
2012. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem egy Bichon havanese kutyim van,most volt márciusban 1 éves. A kedvenc elfoglaltsága a macskánkkal játszás,főleg a fülét szereti húzni. Mikor a cicus kisebb volt,a fülétől húzta végig az egyik szobából át a másikba,most már nem hagyja magát :D

[link]

[link]

2012. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Kis szőrpamacs. :) Nagyon cuki a kutyád Kedves Utolsó!
2012. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hoppá elküldte mielőtt befejezhettem volna,na szóval a tied is nagyon aranyos,nagyon vigyázz rá :D
2012. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!