Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok képet küldeni a...

Tudnátok képet küldeni a kutyátokról és hozzá egy kis "ismertető"?

Figyelt kérdés

Ehez a blgohoz kellenne: [link]


A kis imertetőt alatt az értem hogy milyen a kutya tehát személyes tapasztalatot és nem általánosságban.A blogról nem szeretnék most beszélni de ha elolvassátok az 1. bejegyzésem akkor értitek.


Viszont ezt kiemelem: "Sok-sok kép lesz itt amit más gazdik osztottak meg velem és mondtak róla személyes tapasztalatot."



2013. nov. 12. 14:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%

Uh... Kutyákról szóló blogot talán annak kéne vezetnie, aki tud is valamit róluk, nem ? :) Reklámozni, hogy így meg úgy tűnt el kutyád, elég khmm visszatetsző egy kutyákkal foglalkozó blogon. Ilyen egyértelmű hozzá nemértést tükröző blogból számtalan van már, felesleges még egy.

Egyébként marhára nem három elfogadott szín van, de ez a legkevesebb.

2013. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem, én egyáltalán nem ismerekedek. Én olyan kutyát választok aki illik hozzám, és utána húséges is vagyok hozzá. Nem véletlenül van 3 mudim. Nem szoktam a kutyákat próbálgatni mint a ruhát a boltban.

Ha meg normális, felelősségteljes gazda lettél volna, akkor esélyt sem adsz a kutyádnak, hogy elszökjön. Mások is meg tudják oldani. Ezt tényleg nem valami okos dolog így hetykén reklámozni.

2013. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
akkor ne olvassátok ;)
2013. nov. 13. 13:55
 24/25 anonim ***** válasza:
Amikor elfogadhatóbb kifogást nem tud találni a kérdező. Cuki :)
2013. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

fejezzétek már be...nem tetszik..elmondtátok.


Majd megváltoztatom de nem miattatok és nem most

2013. nov. 14. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!