Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyátok van és...

Milyen fajta kutyátok van és miért választottátok azt a fajtát?

Figyelt kérdés
csak érdekel :)
2013. nov. 12. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy vizsla keverékem, őt kaptam. Illetve van egy rottweilerem. Őt azért vettük, mert 3000 cigány között élünk és nem árt, ha van, aki megvéd :)
2013. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Máltai selyem. Azért mert imádom a kis fehér szőr gombócokat szerintem ez az eggyik legkedvesebb fajta de viszont elég féltékeny most ha úgy alakul lesz egy tesója egy mopsz csak kicsit még félek hogy nehogy gond legyen:)
2013. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Border collie.

Mert kedves, barátságos és eleven. Sportkutyának nagyon jó. Első lépésem volt az életmódváltás felé és bevált.

2013. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tacsi-foxi keverék az egyikük, azért került hozzánk mert felesleges szaporulat volt és agyon akarték csapni, így elhoztuk hogy megmentsük az életét.

A másik Labi keverék, ő még nem került hozzánk, de rossz körülmények között él rövid láncon ezért fogom nemsokára elhozni, ha elkészül számára a kennel, mivel agresszív így egyenlőre nm rakhatom csak úgy be a másik kutyus mellé az udvarba.

azért választottam őket, mert rossz sorsuk volt/van. Szeretem az állatokat így szeretnék segíteni is rajtuk. Mindemellett szeretem a fekete, keverék kutyákat, igazán hű társ tud lenni egy keverék eb. Azzal hogy fekete kutyust választok, esélyt adok az esélyteleneknek :)

2013. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Border collie szintén. Oda vagyok azért a fejért, tekintetért, mikor feladatot várnak. Elképesztő, milyen kommunikatívak, emberközpontúak. Az enyém állandóan jön utánam, és várja, hogy mondjak neki valamit. 4 hónapos még csak, de juti nélkül is megtesz bármit simán csak dícséretre, annyira szeret együtműködni. Ilyen kutyára vágytam mindig. Élmény velük együtt élni, persze csak ha eleget van mozgatava, különben borzasztó idegesítő tud lenni (ezt nem szoktam megvárni).
2013. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Argentin dog. Azért, mert lenyűgöz a természete, a temperamentuma, a külseje.
2013. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Labrador retriever.Nagyon barátságos, okos kutya. :)
2013. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat mindenkinek, biztos aranyosak a kutyáitok! Mindenkit felpontoztam!!
2013. nov. 12. 22:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Törpe schnauzer elsőre, és másodjára is. Valamint kinéztünk egy snaci keveréket, csak még nem biztos, hogy meg is kapjuk őt, ez még időigényes dolog. :)


Azért választottam, mert: energikus, terrier, nekem kinézetre nagyon tetszik, nagyon nagyon értelmes fajta, egészséges fajta, kistestűt szerettem volna. Sokat olvastam róluk, kérdezősködtem de igazság szerint első látásra szerelem volt és kész! :D Első sugallatom még ovis koromban volt, amikor megtudtam, hogy anno tesómnak egy közép snaci keverék kutyája volt. Láttam róla fotókat és én elszántam magam! :D

2013. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Labrador-erdélyi kopó keverék, még talán más is van benne, de nem vagyok nagy hozzáértő, szóval nem tudom megállapítani :) Országút mellől mentette meg párom egyik ismerőse anno, aztán páromhoz vitték, mert nagy a kert, és ideális pótgazdinak tűnt, míg talál az ismerős állandót. Persze a kis drága már aznap mindenkit magába bolondított, és hét éve a család szerves tagja (én pár éve hódolok neki, miután szintén csatlakoztam a "falkához" :D).
2013. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!