Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kutyával lehet a...

Melyik fajta kutyával lehet a legjobban csajozni?

Figyelt kérdés
2 haverom bevallása szerint a kutyájával hódította meg a barátnőjét.
2013. nov. 11. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
xD nincs rá fajta szerintem, tapasztalatból a csajok azt szeretik a okos kutyád van, akinek gondját viseled és szereted de ha te csak ezért szeretnél kutyát akkor ez a veszély nem fenyeget :)
2013. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
és te olyan csajt akarsz aki a kutyát szereti, vagy olyat aki téged szeret? most komolyan, nem egy "kelléket" veszel magadhoz, hanem egy élőlényt, aki 10-15 évig él, tudod, felelősség, a kutya nem csak annyi hogy "csajozok vele", hanem etetni, nevelni, tanítani, sétáltatni és takarítani kell kell utána
2013. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ráköltenél 100 ezret egy kutyára akit nem is akarsz egy csaj miatt? Ha elviszed sétarepülőzni az olcsóbb randi és még nem is kell felelősséget vállalnod egy életért akit csak inkább kihasználnál.
2013. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szeretném a kutyámat! rég óta szeretnék , és olyan fajtát ami első kutyának jó de még is kemény fajta. olvastam már sokat a kutyákról , falkavezérségről... tudom hogy élőlény...
2013. nov. 11. 21:12
 5/14 A kérdező kommentje:
csak ugy tudom hogy jó pont a csajoknál ha van valakinek kutyája
2013. nov. 11. 21:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha másképp írtad volna ki a kérdést..

Amúgy nem hülyeség amit mondasz. Rengeteg barátot/ismerőst lehet szerezni egy kutyával,igazi közösség van városok különböző kerületeibe illetve környékein,nálunk is.

Mióta meg van a kutyám rengeteg embert ismertem meg,köszönnek az utcán,beszélgetünk.. Ha nem lenne biztos teljesen idegenek lennénk egymásnak :)

Kutyaiskoláról ne is beszéljünk.

Azt neked kell eldöntened milyen fajtát szeretnél, de ha pl örökbe fogadsz egy rossz sorsú kutyát akkor biztos lenyűgöződ a jövendőbelid ha elmeséled milyen jót tettél a kutyáért.

2013. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

oIo


én is kemény kutyát vennék a helyedben, az már fél siker.

Hogy könyvet is olvastál már, és azt is tudod hogy a kutya "egy élőlény" ettől pedig elállt a szavam.

Nem plussz pont ez senkinél, normális kutyások a kutyáikra figyelnek elsősorban, nem pedig arra hogy bájologjanak. Legalábbis, én a kutyámra figyelek mindíg, első helyen, utána van minden más, ha kinn vagyunk. Úgy pedig elég levágós ha valaki a bevágódás miatt csinálja ezt a dolgot.

20L.

2013. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az már baj ha kutya kell a csajozáshoz,vigyázz nehogy a kutyába legyen végül szerelmes a kiszemelt
2013. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Kell neki valami kemény , de könnyen kezelhető.

Nem értitek a helyzet fontosságát. :D

2013. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nálunk van egy csóka, aki amúgy is ilyen vállfa stílusban (széttartott karokkal) jön-megy, pár hónapja beszerzett egy kutyát, és ahogy őt ismerem, nem zárom ki, hogy pont azért, amiért te is akarsz.:D Egyik nap összetalálkoztam vele, láttam hogy néz meg feszít, és a kutya elkezdte dugni a csóka lábát:DD Én olyat nevettemXD Gyorsan arrébb is mentek, de ááh, még mindig röhögök ezen:D
2013. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!