Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nem jön vissza...

Mit tegyek ha nem jön vissza a kutyám ha szólok neki?

Figyelt kérdés
Már megpróbáltam mindent elolvastam mindent de nem használ, gyakoroltam vele a behívást de csak néha jön oda pedig soha nem bántottam soha nem ütöttem meg. Imádom szeretem minden szabadidőmet próbálom vele tölteni de valószínűleg őt ezt nem érdekli.Kutyasulira pedig nincs pénzem és ivartalanítani sem szeretném.
2013. nov. 12. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vegyél valami kis rágókát,jutalomfalatkát vagy kutyakekszet,ilyesmit és először azzal próbáld csalogatni.Csináld csak csalogatással egy ideig,aztán szépem lassan térj át arra hogy csak akkor kap ha oda megy.Nekem így sikerült. :)
2013. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

most ezt próbálom de nem nagyon hatásos. :(

biztos bennem van a hiba de azért köszönöm a választ.

2013. nov. 12. 16:18
 3/18 anonim ***** válasza:
Falkavezérség. Ha egyedül nem megy, szakember segítségével.
2013. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ès egy szakember mennyibe kerülne??
2013. nov. 12. 17:27
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát vagy találsz egy olyan kutyaiskolát, ahol foglalkoznak ezzel a dologgal, akkor a tanfolyam díja a mérvadó (30-50 000 között szokott lenni), vagy keresgélsz a neten valakit, aki házhoz megy, az meg teljesen egyedi, hogy mennyi, sok helyen ki sincs írva, de az sem olcsó, 3-6ezer/óra között láttam eddig.
2013. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ.De az nekünk nagyon drága lenne ki tud még valaki valamit ajánlani??
2013. nov. 12. 18:48
 7/18 anonim ***** válasza:
A falkavezérségen nagyon gyorsan túlléptél. Azügyben mi a helyzet?
2013. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyád?
2013. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2éves de hibáztam mert egy kb egy hónapja kezdtem el tanítani és ahoz képest sok mindent tud de a behívás nem megy neki olyan ,hogy ül fekszik forog azt hogy én megyek ki előbb a kapun azt tudja és lábnál sétálás is úgyahogy megy neki
2013. nov. 12. 21:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Ekkora kutyánál hosszú madzag. Elmegy feléig pl, akkor hívod és ezzel egy időben megfogod a madzagot. Ha nem jön, egy rántás . Ja jön, fordíts majdnem hátat és sietősen távolodj egy pár lépést.Utána megállsz. Talán már ott is lesz előtted. Ilyenkor jól jön egy igen finom , apró jutalomfalat. A legolcsóbb párizsi, virsli karikázva.Utána ismét engedd el.
2013. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!