Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha beviszem a kutyát olyan...

Ha beviszem a kutyát olyan "játszótérre" ami körbekerített, beton, két kosárpalánkkal és focikapuval akkor szabálysértést követek el? Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Kelenföldön lakunk, megszüntették a kutyafuttatónkat, azóta meg itt állok hogy hol engedjem el? Nem szeretem csak úgy mert sokan félnek tőle (csak azért mert nagytestű...) és többször támadt már neki szobacirkáló, nem akarok balhét. Viszont az se megy ha nem engedem el, ezért kitaláltam, hogy ezekbe az elkerített sportpályákba megyünk, ott körbe van kerítve, elengedhetem, kirohangálja magát (botot, labdát dobálok neki). Ki van téve, hogy nem lehet bevinni kutyát, de ott kit zavarunk? Mostanában úgysincs ott senki, hideg van, nem járnak le a gyerekek játszani. Vagy rossz ötlet, meg fognak büntetni?
2013. nov. 12. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ki van téve, hogy nem vihetsz be, büntethetnek. Az, hogy nem jár oda senki nem jelenti azt, hogy közterületes sem jár soha arra (Kelenföldet ebből a szempontból nem ismerem). Persze lehet szerencséd, Zuglóban is mindenhol kutyák vannak, hiába van kiírva, hogy nem lehetne behozni.
2013. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!