Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők, ti mennyivel az...

Tenyésztők, ti mennyivel az alom születése előtt "jelentitek be" az alomtervet?

Figyelt kérdés
Az első almunkat tervezgetjük, már tudjuk azt is, kihez megyünk fedeztetni, de az alom majd körülbelül 1 év múlva lesz aktuális, ami még elég hosszú idő... Túl korai lenne még ezt megosztani másokkal?

2013. nov. 13. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elkezdheted toborozni az érdeklődőket. Persze még változhat, sokan meggondolhatják magukat, vagy ti gondoljátok alkalmatlannak őket és hasonlók, de legalább tudod, hogy nem marad rajtatok az alom, hanem vannak jelentkezők.
2013. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én tüzelés előtt max. 2 hónappal osztanám meg a tervezett párosítást. Korábban semmiképp, mert addig még sok minden történhet én meg nem szeretek segget csinálni a számból. persze ez csak az én véleményem.
2013. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
akkor érdemes megosztani, amikor már biztos a párositás. 1 év sok idő, az is lehet, hogy találtok addig egy még jobb kant. Én addig is a szukát presentálnám.
2013. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kan (ha nem történik vele semmi, amit szívből remélek) már tutibiztos, nagyon várom már ezt a párosítást, ezért is kürtölném legszívesebben világgá! :) Hamarosan meg lesznek az eü szűrések is a szukámnak, szerencsére a kiállításokon is szépen szerepel.

De az írásaitok alapján várni fogok még a "nagy bejelentéssel". Addig amúgy sem akartam, amíg nem lesznek meg a hivatalos papírok a szűrésekről.

2013. nov. 13. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan oszd meg a párosítást, mások is megteszik, nem is kevesen. Így legalább bőven lesz idő normális gazdikat keresni a kölyköknek.
2013. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Babonás vagyok, ha előre elmondom, akkor üres marad a szuka. Csak akkor szoktam elárulni, ha már látszanak a babák az ultrahangon.
2013. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ezzel vagyunk igy egy páran:)
2013. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!