Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El kezdet tüzeni a kutyám max...

El kezdet tüzeni a kutyám max 3 napja és minim 1x be akasztot neki a kani de lehet hogy töbször is, mit csináljak hogy ne legyen kiskutya,? 8 hópapos a szuka nem szeretném hogy tönkre mennyen egy kora elésbe,

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
figyelj vidd le az állatorvoshoz, hogy nézze meg, hogy is áll ez a szuki tulajdonképpen. Náluk nem folyik ki fehér "ondó". beszéljétek át a dokival , mi a legmegfelelőbb megoldás, mert nem vagy tisztában a szuka "működésével", igy sajnos nem fogod tudni időben megakadályozni a felesleges szaporulatot. Ivartalanitsátok, igy neked is, és nekik is jobb lesz.
2013. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Akiteki ***** válasza:
100%
3 napja tüzel és valami fehér folyik belőle? Szerintem meg méhgyulladás. Az ivartalanítás megmentheti az életét.
2013. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

az én szukám is ilyen volt.

a 3. nap már be is szökött egy kan,és be is fedezte...

meg kellett várnom a következő fizetést,hogy ki tudjam fizetni a műtétet.addigra már félidős volt a kutya,és ha már ott voltam,nézettem egy ultrahangot,csak kiváncsiságból.

3 kölyköt ki is mutatott.

na nekem ennyi elég is volt,10 percen belül már műtötték is.

azzal jársz a legjobban ha ivartalaníttatod!élete végéig nem kell már a kiskutyák miatta aggódnod.van esemény utáni tabletta is ,de az meg olyan drága,mint a műtét.

plusz jól felborítod a hormonjait is.

2013. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
tiszta szégyen amiket itt irkáltok,rohadt állatkinzó banda.titeket kéne ivartalanitani nem a szegény kutyát.
2013. nov. 20. 19:18
 15/16 Akiteki ***** válasza:
100%
Ja, csak te vagy helikopter! Gratulálok!
2013. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igazad van, szemét állatkinzók vagyunk. Had fedezze be a kan nyugodtan a 8 hónapos szukát. mert gondolom szerinted az a normális. Először tanulj meg helyesen irni, aztán lehet lázadozni.
2013. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!