Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy lehessen még egy kutyám?

Figyelt kérdés
Most egy bolognesem van és egy malinoist szeretnek fajtamentőktő.

2013. nov. 13. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeresd és gondozd a már meglévőt, ha már ott van... És legyél hálás a szüleidnek érte, és legyél hálás Neki, hogy olyan szerencsés lehetsz, hogy Ő a tied.
2013. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A meglévőt is én gondozom, én sétálok vele minden nap, én etetem, itatom, fésülöm és még amit tudok azt meg is veszem neki. pl. póráz, nyakörv, jutalomfalat, ruha... stb
2013. nov. 13. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért akarsz a mostanitól ennyire különböző kutyát?

Nagyon nem egy súlycsoport a kettő.

Nekem egy kutyám van, és én is szeretnék még egyet, de igazából, bőven elég nekem a mostani kutyusom. És így, 100%osan csak rá tudok figyelni.

2013. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
"etetem itatom" :D
2013. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kertes házban laktok, akkor könnyebb meggyőznöd a szüleid, de szerintem a panel lakásba elég egy kutyus. Vagy válassz egy hasonlót mint a bolognse
2013. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem fognak tudni játszani egymással. A malinois annyival pörgősebb és erősebb, hogy elsodorná a kicsit, márpedig olyan nincs, hogy ne akarnának játszani. Nagyon-nagyon meg kell nevelt a malit ahhoz, hogy normális keretek között tudjanak együtt élni, a kiskutya épsége érdekében, és ez nem az etetés-itatásban fog kimerülni, hanem abban, hogy el tudod-e érni, hogy a mali nyelve a földön lógjon a nap végén. Azt meg kevés ember éri el.

(A rendőrség lassan leszokik a németjuhászokról, malikat vagy nj-mali mixeket alkalmaznak, ez azért csak jelent valamit, baromi nehéz dolgod lesz!)

2013. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kertes házban lakunk és azért szeretnék még egy kutyát mert a màsik nagyot el kellett altatni és kéne kintre egy házörző. agility-zni is akarok vele. Először dobbermanra gondoltam meg még most is az akarok de anyukám azt hiszi h minden dobi véregző vadállat.
2013. nov. 20. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
A kutya nem kerti dísz, hanem családtag, és nem is értem, hogy tarthat valaki úgy kutyákat, hogy egyik bent, egyik kint. Ugyanúgy tudná őrizni a házat, ha bemehetne, és szüksége is van rá, mert gondolj bele, mit érez, ha minden családtag bent a házban együtt van, kint pedig ő éldegél egyedül?
2013. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!