Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes kis kutyának mitől...

8 hetes kis kutyának mitől megy a hasa?

Figyelt kérdés
Egy alomnyi kölyköm van a hét elején már egyszer kaptak antibiotikumot és smectát 3 nap alatt helyre jöttek és most kezdődik megint. Mit csináljak?
2013. nov. 16. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem férgesek is lehetnek.orvossal nézesd meg ha már szaporitottál
2013. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%
vagysokat simogattátok és megfososodott
2013. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
Lehet a túletetéstől is. Élőflórás joghurt használni szokott ilyen esetben.
2013. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvos.Ha szaporítasz,ennek költségét is bele kell kalkulálni.

Több oka is lehet annak,hogy hasmenésük van.Ennyire kicsi kutyák hamar kiszáradnak,jobb ha látja őket doki.

Antibiotikumot orvos adta?Kaptak már oltást,féreghajtót?

2013. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 hete féregtelenítettem őket, de azért köszönöm.Már a reggeli kajánál vettem le az adagból, két kaja közt kaptak egy kis smectát meg egy kis száraz kenyeret. Remélem jól csináltam
2013. nov. 16. 14:28
 6/7 A kérdező kommentje:
A féregtelenítéssel együtt oltva is lettek. 3 óránként itatom őket. Inni isznak de 1-2 még nem nagyon akart ma enni. Nem mindnek van hasmenése, de általában akkor produkálnak valamit amikor nem vagyok ott így nem tudom biztosra, hogy melyikek is azok akiknek bajuk van.
2013. nov. 16. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ne adj kenyeret meg ilyen butaságokat. Inkább tegyél rizs a tábba, és natur joghurtot. Valami virus lehet amitől visszafertőződtek. teljesen mindegy melyik volt, az egész almot kezelni kell.
2013. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!