Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vennél olyan alomból kölyköt...

Vennél olyan alomból kölyköt tenyésztésre ahol ebből a párosításból ez az első alom, és a tenyésztő bevallja hogy született rejtett heréjű kölyök? Én szukát szeretnék.

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 12:57
1 2
 1/13 sippara ***** válasza:
50%
Nem, mert feltűnne, hogy semmi olyan körülményt nem soroltam fel a kérdésemben, aminek köze lenne a leendő tenyészszuka "minőségéhez", így tudnám, hogy egyelőre nem értek annyira hozzá, hogy eszembe jusson a tenyésztés, inkább vennék egy hobbi kutyát, és tanulnék még pár évet.
2013. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező csak erre kérdezett rá,azt még nem azt jelenti,hogy más nem érdekelné. Anyai vonalon is öröklődik a r.here.
2013. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan ez a kérdés érdekelt, nem gondoltam hogy ahhoz hogy ezt megtudjam a kutya élettörténetét is le kell írnom.
2013. nov. 16. 13:59
 4/13 Akiteki ***** válasza:
100%
A rejtett here öröklődik, de nem 100 %-ban. Ha egyéb szempontból kiemelkedő a párosítás, akár ezt is be lehet vállalni. Majd a leendő párosításnál kell figyelni, hogy a kan rokonságában ne legyen rejtett herés.
2013. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
ha jó a párositás, és jó maga a kölyök is, akkor minden további nélkül.
2013. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. nov. 16. 15:31
 7/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb alomba ezt meg se nézi egy vevő ! Hiszen ha szuka érdekli,nem nézi át a kanokat. Tehát még is csak felkészült a kérdező !! Ha minden másba megfelel a szuka,akkor tényleg majd a későbbi kan választásnál kell figyelni erre a problémára,hogy minimumra csökkenthető legyen az esély.
2013. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tenyésztésre igen csak meg kell válogatni az alanyt. Előnyben az olyan párosítás, ahol az anya már bizonyított, hogy miként örökít más kannal.Tehát első alomból még igen rizikós a vétel ilyen esetben.
2013. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
azt nem tudjuk, hogy a szukának ez hanyadik alma. kérdező rosszul fogalmazott. Tenyésztő elég ritkán ismétli ugyanazt a párositást.
2013. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Akiteki ***** válasza:
Az ilyesmi bármikor becsúszhat. Fene sem tudja, mitől alakul ki. Van, hogy az alomban több kan közül csak egy kiskutyánál lesz. Olyan is van, hogy 8-10 hetesen tapintható, aztán ahogy nő a kutya, az egyik here egyszer csak visszamarad.
2013. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!