Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tibeti terrier vagy spitz?...

Tibeti terrier vagy spitz? Természetesen kintre

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyik sem kinti kutya. A spicc alatt most törpe vagy középspiccet értem, nem a szamojédet. Vagy ha mindenképpen kint tartjátok akkor számolnotok kell azzal, hogy nem egy fehér szőrpamacs lesz, hanem sáros időben egy lucskos sárgolyó.
2009. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Mindakettő fajtának bűntetés, ha kizárod az életedből.
2009. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
kinti kutyának válassz nagyobb kutyát, aki rövid szőrű így kevesebb gondozást igényel a szőre...
2009. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi,a kommenteket de nekem volt egy tibeti terrierem, aki kint volt és sokáig élt. vele együtt törpespiccem is volt, hófehér, és sáros időben nem lett semmi baja. a szőrével sem
2009. nov. 19. 17:05
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha volt mind a kettőből már , akkor nem értem a kérdést. Neked kellene eldönteni,h melyik természete illett jobban a tiédhez, illetve melyik felel meg jobban az igényeidnek.

Szerintem mind a kettő tartható kinn egész nyugodtan. Nagyon sok ember csak azért mert egy kutyának hosszú szőre van azt hiszi,h csak lakásban tartható az állat. Pedig nem. Na és akkor akinek hosszú szőrű kutyája van az sáros időben le sem viszi sétálni? Nekem is azok vannak, de sáros időben imádnak a legjobban lenn hancúrozni.

Én lehet,h inkább tibetit vennék.

2009. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
kintre? egyik sem ...
2009. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Nekünk tibeti terrier van. Kint. Imádja a havat, remekül van, pedig már nem fiatal.

Nem értem, a hozzászólók miért gondolják, hogy nem való kintre? Az még nem túltenyésztett, genetikusan jól viseli a hideget. Van fűtött "lakása", de csak nagyon kemény hidegben megy be oda.

2009. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dóriyyi válasza:
22%
Nekem a spitz az jobban tetszik. Nem csak külsőre hanem az adottságait véve is!
2009. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
én nemtudom.. a kis méretüek kintre háát.. lehet, hogy bírják de nekem eleve a rövid is bírja meg a hosszúszőrü is. csak az a baj, hogy kikaphatják mert fajtatiszta vagy kiszökik stb. :S meg ugye nekik kozmetikus is kell és furcsálják.. mer nekem is a westie benti és ha kint lenne( de lehetne csak nekem nincs kint csak ha wc meg séta xD) akkor egy nagy sáros négylábonjáró ugatógéplenne :D szerintem minden kutya bírja, csak nem mindegy, hogy egy családigényesebb fajtát zársz ki vagy egy 'áh ha kijön akkor kijön ha nem akkor nem' kutyát. :S szóval remélem értek :D
2009. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
érted akart lenni :D
2009. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!