Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik kifejezetten "kutyázós...

Létezik kifejezetten "kutyázós kesztyű"?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülyeséget kérdezek, de felmerült bennem a kérdés,hogy létezik e valamilyen speckó kesztyű erre a célra.
2013. nov. 17. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Az ember többek között azért tart kutyát, hogy simogassa, aki csak kesztyűben akar hozzáérni, annak minek egyáltalán kutya? Vagy fogalmam sincs mit értesz kutyázós kesztyű alatt.
2013. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a kérdező téli kesztyűre gondolt. Vagy nem?
2013. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van ilyen, sok értelmét ugyanis nem látom. Olyan kesztyűt tudnék esetleg elképzelni, amibe nem ivódik bele a jutalomfalatból a zsír meg a mittudoménmi, meg nem csúszik benne a póráz, és elég vékony is, hogy érezd, hogy mit csinálsz, de szerintem ezt másra kitalált kesztyűk már tudják. Nekem pl. Decathlonos síkesztyűm van télre, nagyon vékony, de elég meleg, és pikkpakk ki lehet mosni párizsiosztás után, következő sétáig megszárad.
2013. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki cérnakesztyűt használ. Van, aki bicikliset. Mostanában már kissé erősebb kertészkesztyűt is láttam használatban.A K9-esnél csak bőrkesztyűt láttam, télire. Elképzelhető, más cégek már ajánlanak vékonyabbat is.
2013. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Theia nem kötözködésből, de miért kell mindent negatív oldalról megközelíteni?

A többieknek köszönöm, igen olyan kesztyűre gondoltam,ami munka közben megvédi a kezem a hidegtől, mert télen mikor ráfagy a nyál meg a jutalomfalat maradványai az nem túl kellemes.

2013. nov. 17. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Decathlonban szoktam kesztyűket venni a lovasosztályon, vagy a túrás részlegen. hasznos dolog a kesztyű. Én nyáron is felveszem, hogy ne csessze szét a póráz a kezem, pl. ö.v.-nél.
2013. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nyáron is használnak cérnakesztyűt. Nem csúszik benne a párizsi és társai:))
2013. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat használok, aminek az eleje felhajtható és szabaddá válnak az ujjaim. 10 másodperc múlva meg vissza hajtom a következő akcióig.
2013. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. nov. 17. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sima cérnakesztyűt használok, hamar megszárad az is mosás után. Most pont szezonja van, múltkor vettem két párat összecsomagolva 1300 forintért.
2013. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!