Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nagyon félek tőle

Mit tegyek? Nagyon félek tőle

Figyelt kérdés
van egy kutyánk úgy egy éve.kölyökként került hozzánk.mostanába nagyon hamis.be kell zárnunk egyébb okok miatt persze minden nap kiengedjük.kiszökik a helyéről,most is próbáltam visszacsalni és majdnem nekem jött.egyszerűen bolond.a gyereket sem tudom emiatt elvinni sétálni mert berakom a babakocsiba stb még be kell zárni az ajtót.félek tőle nem bírom..mit kéne tenni?
2013. nov. 18. 14:10
1 2 3 4 5
 1/48 intense ***** válasza:
Neveld meg, sétáltasd sokat, foglalkozz vele.
2013. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged bezárnak napokra, hetekre egy sötét zúgba, időnként kiengedve vajon az elméd kibírná?


A kutya egyébként nem hülye. Vagyis lehet tanítani mint ahogy gyerekednek sem engeded,hogy pl. gyufáskodjon és nem zárod be a szobába, ha rosszat csinált szó nélkül.

2013. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
gyerek mellett ilyenre nem nagyon van időm.amúgy jó kutya volt mindig.szót fogadt,játékos volt.
2013. nov. 18. 14:16
 4/48 A kérdező kommentje:

mint mondtam kiengedjük(minden éjszaka)

reggel kénytelenek vagyunk bezárni(nagy helye van,tud mozogni rendesen)mert a szomszéd le akarja lőni.

2013. nov. 18. 14:18
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kissé elhanyagoltad a gyerekvárás miatt, és ez látszódik rajta.


Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot:


www.problemaskutya.hu

2013. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak bántani, de egy kutyával napi szinten kell foglalkozni. Eteted, itatod, játszol vele, tanítgatod, sétálni viszed, kirándulsz vele, stb.

Ha a gyerkőc mellett nincs rá időd, akkor ajándékozd el, mert ennél már csak rosszabb lesz.

Pl. (és most nem ijesztgetni akarlak), de ha látja a kutya, hogy a gyerekeddel foglalkozol, őt meg bezárod, akkor egy idő után lehet, hogy ellenségesen fog viselkedni vele.

2013. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá energiád semmi nem fog változni.Egy problémás kutya megnevelése sok időt és odafigyelést igényel.
2013. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
én etetem,itatom,és van hogy játszom vele mikor apuka itthon van(akkor tud figyelni a gyerekre).a sétálást sem tudom megoldani elhúz magával de szó szerint.takarítom a helyét,még be is engedtem hogy melegedjen,aludjon egyett.de most konkrétan az ajtóba nem merek kimenni mert jön nekem,pedig soha nem volt bántva nevelve viszont volt.tudta hogy a nem az nem,mit szabad mit nem.
2013. nov. 18. 14:28
 9/48 anonim ***** válasza:

mit jelent az hogy "megy neked"? felugrál? morog? harapna?

a leírásból arra következtetek hogy nagyon nagy stressz lehet a kutyában, de ehhez idő, illetve szakember kell hogy rendbe hozhassátok

2013. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 Andizsuzsi ***** válasza:
93%

"nevelve viszont volt"


Ez a kutya teljesen rendben van. Pont úgy viselkedik, ahogy egy szocializálatlan, neveletlen, unatkozó kamasz kutyának kell. Ha jót akartok neki, akkor sürgősen kerestek egy olyan családot, ahol hajlandóak rá napi szinten rendszeresen időt szakítani.

2013. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!