Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyi időre szoktátok...

Ti mennyi időre szoktátok levinni a kutyátokat sétálni? Mennyi az ideális?

Figyelt kérdés
Persze, tudom nem mindehy milyen kutyáról van szó.... Nekem egy francia bulldigom van és egy nap 3-szor fél órát vagyunk lent. Ez jó szerintetek? Légszi csak olyan válaszoljon akinek lakásban van a kutya!

2013. nov. 18. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
lakásban van amstaff. Napi 3 sétája van, egy van reggel 6 órától fél hétig. Ilyenkor elvégzi a dolgát, ez minden reggel fix útvonalon történik. Hazajövök az iskolából, akkor is leviszem, akkor úgy 45 percet elvagyunk, elvégzi a dolgát, kicsit hagyom hogy mozogjon, mert ha hazaérünk én tanulok, és így nem nyaggat addig, hanem rendszerint pihen. este 6 óra felé elviszem a leghosszabbra van amikor szabadon szalad úgy 1 órát a kutyákkal, utána ha látom hogy kifáradt hazamegyünk, de ha nincs társaság akkor úgy majdnem 2 órát jövünk-megyünk. Hétvégén persze ez több idő, olyankor mind a három séta úgy 1 vagy másfél órás
2013. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kertes ház, nyáron szinte csak kinti kutya, most viszont már késő délutántól bent szokott lenni és éjjel is.

Naponta kétszer sétálunk, itthon csak döglik, esetleg házat őriz.

Reggel és este összesen 3 órát tuti kint vagyunk átlagban. 90%ban szabadon. Frisbee, labda, séta, bringa, úszás, szánhúzás, bandázás, tanulás, labdakeresés, stb-stb...rendezvények, bemutatók, versenyek ezeken felül, nyáron tóban gazdival fürdés :)

Ha nem viszem ennyit, akkor sem rongál, nyugisan pihenget

2013. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Francia bullyk is stramm, erős kis jószágok, ha sportosan vannak mozgatva-etetve, akkor simán igénylik a napi hosszú sétákat.

3-szor fél óra sztem egy pincsinek elég...de ők is igénylik, ha hozzá vannak szoktatva.

Nagy játékok, labdázás, bandázás, hosszú kirándulások simán mehetnek. Egyedül nyáron kell vigyázni a nagy melegben!!

2013. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggel egy "pisikaki kör", úgy 15-20 perc. Délben még egy, az is olyan 15-20 perc. Este pedig minden másnap nagy séta, ami kb 2 óra, ebből kb 20 percet van pórázon, amíg kiérünk a városból, utána szabadon szaladgál. Ha nem megyünk nagy sétára, akkor kb 1 órát tanulunk, labdázunk a közeli téren, plusz még itthon is tanulunk valami újat.
2013. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vinném többre én is. Csak az a baj h nem birom póráz nélkül sétáltatni mert elszökne. Nemrég került hozzám és felnőtt kutya már. Nem merem elengedni...
2013. nov. 18. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Németjuhászom van. Egyszerre egy óra elég szokott lenni neki, mert ha hazajövünk akkor lefekszik és pihen.
2013. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
Akkor meg hosszú póráz és tanítás, esetleg kutyasuli :)
2013. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!