Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslások! Mivel sétáltatjátok...

Vizslások! Mivel sétáltatjátok a kutyátokat? (milyen póráz, nyakörv, esetleg hám? )

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi. Általában szabadon mászkál, de egyébként egy 3 szoros folytó (ez áll neki jól) és egy sima bőr vagy textil pórázzal viszem.A hámot nem ajánlom
2013. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk büntetnek ha póráz nélkül van a kutya :(
2013. szept. 29. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem vizsla keverékem van, de teljesen vizsla jellem. Én nyakörv (fojtó) és pórázzal viszem sétálni, de általában mindig elengedős helyre megyünk, ahol szabadon tud szaladgálni. Illetve kevésbé forgalmas helyen láb mellett szokott jönni póráz nélkül (hogy szellemileg is fáradjon közben) :)
2013. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Okos kutya.. Ha normálisan van nevelve, nem kell folytónyakörv. Én egy egyszerű 2cm vastagságú nylon nyakörvel és egyszerű 90cm-s pórázzal. Ha azt akarom, hogy fusson úgy is elengedem. Flexit semmiképpen nem ajánlom (igazából egyik kutyához sem).
2013. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!