Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Panelba lakom de meg tudom oldani a napi 3-4 szeri sétát.

A kutya nagyság szerint kicsi-közepes

A kutyus naponta 5-6 órát töltene egyedül

Milyen kutyát vegyek?


2009. nov. 18. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mopsz, tacskó, talán sheltie
2009. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Én keverék kutyát ajánlok. Nekem is az van és szerintem azért jó mert egyedi, nem hasonlít sok többi kutyára és ez nekem tetszik. Nemtudom te hogy vagy vele. Sok sikert a kereséshez.
2009. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

mese :

hol volt,hol nem volt ,volt egyszer egy hölgy ,ki a panelrengeteg közepén éldegélt egyedül , történt egyszer,hogy a hölgy okos fia úgy gondolta ,talán jó lenne egy kutya a hölgynek . kutya panelban ??? nem-nem !

de-de !kerestek-kutattak,mígnem egy messzi vidékről érkezett utazó mesélt egy fajtáról,ami : imádja a meleget ( a kutyák nagy része hidegtűrő ,és nem szeretik a meleget )

igaz kicsit makacs ,és önfejű, de remek társ, és NEM TUD UGATNI . ezért a pigmeusok el is nevezték néma kutyának ,és mivel afrikából ered, lett a neve : afrikai néma kutya .magyarul : basenji .

testfelépítése alapján jól viseli a lépcsőzést, sokat alszik,keveset eszik , és napi 2 × kis futás ki is elégíti a mozgásigényét.

igaz gyors mint a villám, de nem egy hosszútávfutó.

nem nagyon tűri a másik kutyát maga mellet, de a macskákat elviseli.

kitartó,és következetes gazda való neki,mert nagyon-nagyon akaratos , viszont könnyen és gyorsan tanul !

panelba szerintem , majdnem tökéletes !

2009. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csivava :)
2009. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Mivel nekem yorkim van ezt a fajtát ajánlom, mert ezt jól ismerem. Emeletes házban lakunk 3-4-szer levisszük sétálni. Vannak kutyus barátai velük szaladgál esténként a fűben.Egy napot nem tudna a család nélküle élni. Imád minket, amikor hazamegyünk percekig örömmámorban fogad minket. Imádja ha játszanak vele. A hangulatunkat bohóckodással rendbe teszi. Imádni való.
2009. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

havanese

bolognese

Cavalier King Charles Spaniel

bichon fire

uszkár

francia bulldog (lusta ezért lenne jó neked)

csivava

boston terrier

menhelyi keverék pl: [link]


ui:a yorkiet nem ajánlom (lehet lepontozni) de sztem mivel terrier sok mozgásra van szüksége 1 óra kb futás és annyira divatkutya de ha neked tetszik akk még a yorkie is jó de én nem ajánlom

2009. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A yorkit én sem ajánlanám max hogyha nagyon erős idegzetű vagy mert bármennyire is egy aranyos ki kutyus (ezzel tisztában vagyok) néha rájön az ugtaás csaholás azonkívül terrierként egy nagyon akaratos vibráló kiskutya. Meg mivel divatfajta vigyázni kell honnan veszed. De ha tetszik vegyél nyugodtan ha jó helyről veszed és megfelelően neveled nem lesz vele gond:)
2009. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!