Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Mancsok" ivartalanítás?

"Mancsok" ivartalanítás?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatók? Ők olcsóbban ivartalanítanak, de nem tudom mennyire profik. Van valakinek tapasztalata?
2013. nov. 19. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy melyik rendelőre gondolsz, mi a IV.kerületi Chinoin utcába járunk, Vágfalvy Bernadett doktornőhöz.


Bár nem ott ivartalaníttattam a kutyám. 2 évvel ezelőtt sűrűn kellett járnunk egy makacs bőrbajból kifolyólag és bizony 2,5 hónap alatt megggyógyult a kutyám, annak ellenére, hogy előtte már 3 helyen voltam.


A doktornő körültekintő, megbízható, alapos. Az áraik mostanában elég húzósak lettek, de mivel már nem kell sűrűn járnunk ez nem okoz problémát.


Szerintem menj el és beszélj vele.

2013. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a MancsRancs-ra gondolsz? Olcsón ivartalanítanak és überprofi a doki, de már csak dec 1ig vállal, úgyhogy hajrá:)


ha nem rájuk gondoltál, akkor bocsi:)

2013. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon profik. Évek óta úgy műtenek, ahogy a többi orvos még csak most kezdi felfedezni, hogy lehet..
2015. okt. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!