Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám döglött galambot...

A kutyám döglött galambot evett. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Kint volt a kerben és amikor jött vissza egy döglött galamb lógott ki a szájából, azt ropogtatta és alig tudtam kiköpetni vele. Letet valamilyen baja, ami az emberre is veszélyes? Meg szokott játék közben kicsit sebesíteni néha, azért kérdezem.
2013. nov. 20. 15:39
 1/10 anonim válasza:
Igen. Elhullot állat hirdozhat ragájt
2013. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

ha biztosan döglött volt, ne parázz nem lesz gond!

(de, ha élőt evett volna, lehet, hogy csak megkötve tarthatod ezen túl, mert ha nem kötöd meg, átrepül a kerítésen...)

2013. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, bár nekünk amíg a kutyám kicsi volt, állandó problémát jelentett, hogy mindenféle macskák által otthagyott dögöt összezabált, és nem mindig sikerült kiszednem a szájából. Szerencsére nem lett soha semmi baja, de az ördög nem alszik, figyeld pár napig, ha nem áll be változás a közérzetében akkor nincs gond.
2013. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A galamb nagyon sokféle betegséget hordozhat, ha élő lett volna és ő ölte volna meg akkor a helyedbe nem aggódnék de így nem lennék nyugodt...
2013. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem méregtől pusztult el a galamb, akkor nem hinném, hogy lenne baja. De azért figyelj rá oda!
2013. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
figyeld pár napig jobban. felnőtt kutya vagy még kölyök?
2013. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Felnőtt. Akkor most nem lenne tanácsos vele játszani egy ideig, igaz? De ha beteg és ételt kap, meg tud fertőzni?
2013. nov. 20. 17:22
 8/10 Akiteki ***** válasza:
Egy döglött verébtől egyszer egy csúnya bélfertőzést kapott a kutyám.
2013. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ja, hogy nem is a kutyát félted, hanem magadat. Nem fogsz elkapni semmit, max ha te is eszel egy kis döglött galambot.
2013. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy magamat is féltem meg a családomat, te nagyon okos. Imádom a kutyámat, de képzeld a családom azért kicsit fontosabb és mivel ráadásul összeszedtem egy csúnya vírust is, elég gyenge a szervezetem, jobban oda kell magamra figyelnem.
2013. nov. 21. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!