Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy szibériai husky-t ne is...

Egy szibériai husky-t ne is próbáljak majd, a későbbiekben támad parancsszóra tanítani? (szuka)

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Taníthatod, amennyiben a "támad" pacsit, vagy egyéb más trükköt jelent.


Ha őrző-védőre gondolsz, azt felejtsd el!

2013. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
miért akarnád?
2013. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Froncsi ***** válasza:
Nem kötelező a parancsszavakat használni is, taníthatod rá, elvégre a te kutyád. Csak nem kéne használni, kivlve ha nem zavar, hogy a kutyád elaltatják, téged pedig lesittelnek.
2013. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mert szeretném megtanítani neki . de nem baj ha nem lehet nem erőltetem .De azért szeretném tudni
2013. nov. 20. 17:03
 5/14 anonim ***** válasza:

3as!


Egyébként őrző-védő kutyákról még nem hallottál?? Ők harapnak ám, ha kell! Nem csak zsebkutyák és hobby kutyák léteznek.


1-es voltam.

2013. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

1-es vagyok.


El lehet vinni őv-képzésre, de felesleges, mert nem arra való! Azt kell vele csinálni, amire kitenyésztették. Vidd el szánt húzni, azt jobban fogja élvezni! Ha meg azért vettél kutyát, hogy az megvédjen, akkor rossz fajtát választottál.

2013. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Froncsi ***** válasza:
Aki őrző-védő kutyákat képez ki, az nem fogja megkérdezni egy ilyen oldalon, hogy taníthatja-e rá a kutyáját
2013. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én nem mondtam,hogy én használni akarom de sajnos van itt a környéken egy két részeg aki már megtámadta öcsémet és ilyenkor például jól jönne. ! de ha a huskynak ez nem tanítható akkor nem zargatom!!! így is imádom:)
2013. nov. 20. 17:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Szerintem ne zargasd vele :) Tényleg nem arra való. Nálunk meg 3000 cigány van a településen. Rottweilert vettünk, nem véletlenül...

2013. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én nem akarnék csak azért őrző védő kutyát pl:németjuhász. csak megakartam kérdezni ,hogy lehetséges-e mert nem hátrány ha tudja..! amúgy köszi!!!!!!!!!
2013. nov. 20. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!