Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furán viselkedik a kutyám,...

Furán viselkedik a kutyám, előbb kinéztem az ablakon, és látom, hogy áll 1 helyben, és megy le a szeme, és a feje, és görnyed össze a kutya, de ha kopogtam, v valami zajt hallott, egyből magához tért. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Látszólag olyan, mint ha bóbiskolna. Más baja nincs, eszik rendesen, stb. Lehet valami baja?

2013. nov. 21. 15:36
 1/6 -Evetke- ***** válasza:
56%
Vidd el dokihoz. Ha baja van, jó hogy megnézi, ha meg nincs, megnyugszol. Inkább többször menj "vaklármázni", mint egyszer túl későn...
2013. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csak bóbiskol. Ha egyébként éber és eszik rendesen, akkor szerintem nincs baja. De persze azért figyeld és ha bármi változik (nem eszik, nincs úgy kedve, mint szokott, stb.), akkor vidd el dokihoz!
2013. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj ki hozzá, hívd magadhoz. Ha gyorsan fut hozzád, és nem bóbiskol, nem szédeleg, nem hinném, hogy baja van.

Menj ki, és nézd meg, hogy van.

2013. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kutyád állva összegörnyed, és te nem kimész hozzá hanem az ablakon kopogtatsz, majd leülsz netezni? GRATULÁLOK
2013. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyet a nagyon öreg tizenéves kutyák szoktak csinálni.Az enyémek ülve képesek elbólintani,de állva még nem láttam.
2013. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Máskor is csinált ilyet? Figyeld meg, hogy lefekszik e egyáltalán.
2013. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!