Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én leszoktathatom a kutyát...

Én leszoktathatom a kutyát arról, hogy egy másik családtagomat ne ugassa, ne ugráljon rá amikor hazaér? És ha így viselkedik a kutya a családtagommal attól még lehetek falkavezér?

Figyelt kérdés
Mivel én mikor hazajövök nem reagálok a kutyára, ezt nekem nem szokott felugrálni és ugatni izgulni.
2013. ápr. 28. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Többi családtaggal nem tudod megbeszélni, hogy ugyanígy tegyen? Vagy ők szeretik, ha összeugrálja őket a kutya?
2013. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zavarja őket, de nem annyira, hogy elkötelezettek legyenek... Általában kiabálnak neki, hogy most már elég, de persze ez semmit nem ér. Tudják, hogy figyelmen kívül kéne hagyni, de nem bírják megtenni.
2013. ápr. 28. 11:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Amikor már hallják a buszt, hogy megáll, már akkor meg a farkcsóválás a toporgás, nyüszítés.
2013. ápr. 28. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!