Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj a 2hónapos...

Mi lehet a baj a 2hónapos kiskutyámmal? Beteg?

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon egész nap, de elvileg végig túl nyugodt volt, feküdt vagy aludt. Amikor hazaértem észre vett, de nem jött oda üdvözölni ahogy szokott. Rendesen pisilt-kakilt, adtam neki enni, evett is normálisan. De emellett folyamatosan reszket. Az orra nedves. Mi lehet a baj? Nagyon aggódunk!

2013. nov. 21. 16:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért ne hidd,hogy minden állatorvos megbízható és lelkiismeretes,ne legyél már naiv!Némelyik tud oltári kreténségeket mondani,pl.hogy minden szukának legalább egyszer ellenie kell.

Ha értené a dolgát,tudná,hogy 1 hét különbséggel NEM oltunk még felnőtt kutyát sem.Dolgoztam állatorvosoknál és tegnap óta megkérdeztem kettőt is.Jéééé,ők is ugyanezt mondták!

Biztos kötözködnek,nem?

2013. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, hogy ez az egy hét különbség úgy egy hét, hogy az egyik oltás hétfőn a másik a jövő héten szombat.
2013. nov. 23. 05:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!