Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit bull gazdik írjatok! Mik...

Pit bull gazdik írjatok! Mik az első tapasztalatok? Szombaton hozom el a picit

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
elöször felfedezi a területet nekünk le is pisilte meg kakilta a szőnyeget szval vigyázz! meg rágcsált .Aztán kiválasztott magának egy kuckót ami az ő esetében egy táska volt és elaludt. De este nagyon jajgatot és ez így ment több napig így inkább visszavittük meg agresszív volt
2009. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"ez így ment több napig így inkább visszavittük meg agresszív volt"


Kedves Első! Ezt kifejtenéd?? Köszi.

2009. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úristen, aze lsőnek plüsskutya való... -.-" Mégis mit gondoltál magától fog megnevelődni?? Egy kiskutya nem agresszív ok nélkül! Vagy nem neveltétek meg vagy rossz helyről van, ésw tekintve hogy nem is lehetne engedély nélkül tartani itt pitbullt...

Amúgy kedves kérdező szerintem nagyjából ugyanolyan mintha egy másmilyen kutyát hoznál haza. Először kicsit fél, aztán felbátorodik és körülnéz, elkezd barátkozni, esetleg bekakil vagy bepisil, este kicsit nyűgös, hiányzik a mamája stb. De van olyan kutya amelyik úgy csinál mintha mindigis veled lakott volna.

2009. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem amerikai staffim van, sokan összekeverik vele, meg azt mondják, agresszív meg minden, pedig olyan birkák tudnak lenni :D

amugy teljesen ugyanolyanok mint a többi fajta kutyus. Attól függ, hogy neveled. mondjuk van egy érzésem, hogy beleszeretsz és ágyba szoktatod :D (legalábbis én így jártam ;P)

2009. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Pit bull erős kezű és KÖVETKEZETES gazdit kíván! Neveld szeretet-teljesen, és jó kutya lesz belőle! Van egy könyv, harci kutyák a címe, ott sokat tudhatsz meg a neveléséről, és a törvényekről, ami minden harcikutya fajtára vonatkozik! Sok kellemetlenségtől megóvhatod magad, és a kutyusodat! Ja és könnyen taníthatóak, pár nap alatt szobatiszta lesz, ha foglalkozol vele! Üdv
2009. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan olyan, mint az összes többi kölyök-kutya, csak nevelés terén fokozott odafigyelést igényel. Keményen de szeretettel és következetesen neveld. Soha ne bántsd.

Jah igen első tapasztalatok.. Mi mikor hazahoztuk a miénket meg volt szeppenve de nagyon hamar hozzászokott az új környezethez és másnapra már védte a lakást (3,5 hónaposan!). Eleinte megpróbált velünk is dominánsan viselkedni de napok alatt sikerült letörnünk a szarvait..

Szobatisztaságról meg annyit hogy a pár nappal nem lehet általánosítani mivel 3-4 hónapos korukig nem is tudják visszatartani a pisit. Viszont amint sikerül kontrollálnia, nyert ügyed van.

Az igazán problémás szakasz náluk a "tinikor" de van egy olyan érzésem hogy erre magadtól is rá fogsz jönni:)

Jah, amit elfelejtettem, kis korától kezdve szoktasd a többi kutyához és az emberekhez, ez nagyon fontos!

2009. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Heló

Szerintem a legjobb kutya nekem is van 1 1éves kan pitem és panelba lakok nevelés kérdése de azt tudnod kell ha rosszat csinál ütni kell mert 8-9hónapos kora után már szinte nem fáj neki semmi!De ne érts félre nem mindig csak ha már ugy érzed de hatásosabb ha leorditod.Am semmi gond nincs velük és a köcsög média b*szta el a hírét.Jah és ha viszed oltatni Staffordshire terrier keverék:PRemélem segítettem

2010. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

előző kommentelő vagyok

kölyökkorába kell odafigyelned nagyon rá mert akkor lehet félrenevelni nagyon...kutyaovit ajánlom

2010. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Biglui válasza:
Nekem is panelba van a pittem és imádni valo egy vacak,igaz az ágyba nem jön fel mert a férjem nem engedi :( mondjuk lehet jobb is a kutyának.de erősen kell őket nevelni mert különben idióták lesznek,nekem is volt vele gondom,mert 6 hónaposan vettük meg és addig csak egy kva kennelbe volt a tesójával és eléggé bizalmatlan volt de mostmár bizonyitott h mennyire imád minket,mert állandón vonyitott ha elmentem melózni és otthon maradt egyedül,aztán visszavittük ahonan vettük h legyen egy kicsit magában is ne csak mindig velünk és első éjszaka a baromi vastag láncot szétszagatta és hazajött reggelre kb 10 km volt a megtett táv.érdkesnek találtuk mi is.vélemény ehez?
2010. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!