Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám? Mitöl hig a...

Beteg a kutyám? Mitöl hig a ürüléke?

Figyelt kérdés
Amikor hazajöttem észrevettem hogy a kutyám ( bichon bolognese) összefo**a a lakást.nagyon híg és nyálkás az ürüléke.kicsit aggódok érte. a kedve nemrosszab mint eddig ugyanugy játszunk rohangálunk minden tugyanugy csinál mint eddig és még valami semmi mást nemkap enni csak minöségi kutyatápot...( néha kunyorog egy kis házikosztért akkor kap hust csontot) Beteg lehet most a kutyám? vagy csak "megy a hasa"?
2009. nov. 19. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A kutyáknál a hányás, hasmenés, kedélyváltozás a betegségek előjele. 1 alkalom még nem gond, de ha 1 napig hasmenése van (és nem tudsz okot) akkor irány a doki.
2009. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyusod?

Nem véletlenül parvo oltás után fosott?

Mert az természetes!

De lehet, hogy az előző napi repikaja dúlta fel a szervezetét! Hozzá van szokva a táphoz! Az enyém is néha fosott a házi kajától, ha néha kapott belőle..mostmár idősebb és bírja.

2009. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22:44 jól leírta, annyival egészíteném ki, hogy az is lehet, hogy férges. Állatpatikában szélesspektrumú féreghajtót kell venni (jóval drágább, mint a hagyományosak, de legalább mindent kipucol belőle) és beadni. Ha nem ettől megy a hasa, akkor is érdemes időnként, tünetek nélkül is ismételni a kezelést, séta közben sok mindent "benyalnak".
2009. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elrontotta a gyomrát. Én ilyenkor bélfertőtlenítőt szoktam adni neki, egy felet( bolus) ha egy napig csinálja, az természetes, viszont ha tovább akkor lehet hogy valami baj van... rizzsel összekevert főtt husit adhatsz neki.
2009. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 1év 1hónapos a kutyus Bichon bolognese és Szundi a neve:D:D kedélyváltozása nincs.jokedvü csak tegnap ment a hasa mamég nem üritett.köszi a válaszokat mégegyszer.
2009. nov. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!