Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családi kutyának milyen...

Családi kutyának milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát ami barátságos és szereti a gyerekeket. Légyszíves ajánljatok kutyafajtákat.Előre is köszönöm!

2013. nov. 23. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Labrador vagy labradoodle
2013. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Reggelig lehetne soroli a fajtákat, úgyhogy pontosíts egy kicsit:

- méret

- szőrtípus

- temperamentum

- mozgásigény

- kinti vagy benti esetleg mindkettő


A ti részetekről:

- mennyi pénzetek van megvenni

- majd havonta eltartani

- mennyi időtök van rá

- mit tudnátok neki nyújtani (sport, életmód)?

2013. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Menhely...tökéletes,olyat kapsz amilyet akarsz.Kölyök,kamasz,fiatal,felnőtt,öreg.Szobatiszta,labdás,gyerekbarát,kijön más kutyákkal,egyedüli kutyának ajánlják..kijön a macskákkal,nem jön ki...Stb.


Amilyet szeretnél olyat kapsz.Ne félj a menhelyi kutyáktól,a gyerekekre sem lehet veszélyes!Megérdemel minden kutya egy második esélyt.

2013. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom teljesen még én sem mit akarok konkrétan.a labradorban és a menhelyen gondolkodtam már.
2013. nov. 23. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem labradorom van.Nagyon aranyos, barátságos, gyerek szerető kutyus, csak ajánlani tudom. :)
2013. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Golden retriever. Kicsinek szeleburdi (mint minden kutya), de a miénkre akár rá is állhat a kisgyerek, és nyomkodhatja közben a szemét, akkor sem tesz semmit, csak behúzza a fülét, és az arcán az 'Istenem, mivel érdemeltem ki, hogy ennyire szeressenek?' ábrázat látható. Elég 'vicces' volt látni. Egyszeri eset volt, azóta nagyon nagyon figyelünk (és megtanítottuk a gyereknek, hogy nem játék a kutya), de megnyugtató, hogy bármit eltűr a kutyánk :)
2013. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a labradoron és goldin kívül még:


vizsla (nem csak rövid szőrű magyarban lehet gondolkodni, lehet német, angol, drótos is)

szetterek

skótjuhász

bernáthegyi


de tényleg jó lenne tudni legalább azt, hogy nagyjából mekkorát szeretnétek és hogy kinti, vagy benti kutya lesz, mert ha benti, akkor nyilván a bernáthegyi pl. nem jön szóba, de ha kinti, akkor meg sokkal több minden nem jön szóba, pl. nagyon pici és rövid szőrű fajták.

2013. nov. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még az egytizedét se soroltátok fel a lehetséges fajtáknak. Én nem fogok semmit se ajánlani, amíg a kérdező nem pontosítja a kérést!
2013. nov. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*kérdést.
2013. nov. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen kinti kutyát szeretnék.Szeretnék vele túrázni,sétálni.Engedelmes és okos kutyát szeretnék. Nyugodt mégis energikus és játékos legyen.Nem feltétlenül házőrző kutyát szeretnék.A nagy testű kutyákat jobban szeretem.Ami semmi képen nem jöhet szóba:kaukázusi,kuvasz,komondor,csivava,Doberman,
2013. nov. 24. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!