Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt shi-tzus gazdik?...

Vannak itt shi-tzus gazdik? Kérdéseim lennének hozzájuk?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről az oldalról , megbízható , jó dolgok vannak rajta? [link]

Hol van olyan fórum ahol a shi-tzu gazdik beszélgetnek?

Milyen jellemű a shi-tzu

Milyen"szőrben" tartjátok (hosszú rövid)?


2009. nov. 20. 10:25
 1/8 anonim válasza:
Elég akaratos, de imádnivaló. Néha sértődékeny, és pontosan tudja, hogy a család melyik tagjától mit várhat el, és azt el is várja, ha törik, ha szakad. Néha bosszúálló, de olyankor is szeretnivaló. Mondjuk mi úgy fogadtuk be, szóval nem tudom, az előző gazdijával milyen volt. De nagyon tudja, hogyan kell behízelegnie magát az ember kegyeibe. :D
2009. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! nekem egy 2,5 éves kan shih-tzum van és imádni valo. Kicsit önfejü, de mindenkit levesz a lábáról, hatalmas bohóc. Ezt az oldalt nem nagyon nézegetem, a netboard.hu-n a kutyak között van két fórum is, az egyik a hobby kutyások, a másik meg a tenyésztős shih-tzuknak. közepes szörben van jelen pillanatba, legközelebb tavasszal lesz megnyirva, ha nem kiállitási kutya, felesleges talpig szörben hagyni, igy könnyebb tisztán tartani, 1-2 naponta átkefélem.
2009. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

esetleg a linket betudod linkelni :$

köszi a válaszokat

2009. nov. 20. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:
persze! parancsolj:D [link]
2009. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. nov. 21. 11:24
 6/8 anonim válasza:
van amikor akaratos de van hogy szerény hangulatfüggö és szereti a hasát amugy a honlap cimnél nem nyilik meg csak a regisztrációs lap nekm na de ennyi
2010. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ja és mint két fajta szörzettel elözö vok
2010. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 7 éves shitzum van szóval már tapasztaltam :)
2010. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!