Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámmal lennének kérdéseim!...

Kutyámmal lennének kérdéseim! (? )

Figyelt kérdés

1.Milyen fajta lehet a kutyám?(4 és fél hónapos)

[link]

[link]

[link]

2.Ha leviszem sétálni nagyon reszket,arra gondoltam veszek neki valami ruhát.zerintetek hogy állna neki,jól vagy rosszul(kinézete miatt)

3.Szeretnék majd vele agylitizni,szerintetek jó ötlet?

4.Miket csinálhatnék vele mondjuk a héten?ötletek


Köszi előre is


2011. febr. 8. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

vegyél neki nyugodtan ruhát, ha ennyire fázós. vannak olyan boltok, ahova be lehet vinni a kutyát, és próbálgatni rá a rucikat, de valami értelmeset vegyél, ne ilyen csicsásat, hanem ami tényleg meleg, és nem fázik benne.

fajtája passz, nem vagyok kutyaszakértő de a lényeg hogy nagyon aranyos kutya:)

2011. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Pincsi keverék vagy csivava! Erre a két kutyusra emlékeztet!
2011. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos kutyus,és szép is!Vegyél neki rucit,abban nem fog fázni,mindegy milyen,jól fog neki állni,mert fehér.

Pincsi van benne szerintem:))

2011. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem is pincsi csivava keverék.

agilityről nem tudok nyilatkozni.

Persze hogy fázik, a lakáshoz van szokva, te is fázol ha kimégy kabát nélkül :)

Vegyél neki ruhát, de ne csicsamicsáscsilivilicukcsikisrózsaszínt , ő nem játékbaba.

Olyat vegyél neki ami tényleg melegít.

Az én yorkimnak két ruhája van. Egy sima kék színű ,ami vízlepergetős, belül jó bundás, és egy sima kötött piros 'pulcsi'.

Szerintem neki is ilyesmi kéne :)

Amugy hogy hívják?


Kellemes kutyázást.


Dorka & Zorró , az 5 hónapos yorki :)

2011. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi,akkor veszek neki valamit,amúgy Pamacsnak hívják
2011. febr. 8. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Hosszúszőrű csivava - pekingi palotakutya keverék.

2. A remegés egy ösztön, így melegíti fel magát, vagy fél a kinti zajoktól, ami a nem megfelelő nevelés miatt lehet.

3. Utálni fogja az agility-t, de ha mégis kedve lenne hozzá, akkor nem tudná megcsinálni tömzsi teste és nyomott pofája miatt a feladatokat.

4. A legfontosabb: hétköznaponként amennyi szabadidőd van, annyit sétálj vele, mert így szoros kötődés alakul ki köztetek. Esetleg tudsz vele labdázni, szeretgetni, de nem az a sportos kutya, maximum izgága.

Remélem, hogy tudtam segíteni.

2011. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ninna ♥ ***** válasza:

1. Szinte 100%-ra mondom, hogy pekingi palotakutya és csivava keveréke, egyébként szép kutyus, aranyos.

2. Természetes reakció. Ha akarsz, vehetsz neki ruhát, de megfogja szokni, hogy hiába remeg, nem ér el vele semmit. Ha aggódsz érte, akkor vegyél neki ruhát, hogy te is megnyugodj, baja nem lesz tőle.

3. Agility-t a tömpe orra miatt nem szabad vele csinálni, és szerintem sem élvezné a kutyus. Mondjuk szerintem próbáld meg a dog dancinget. Az is ugyanilyen jó, és azt ő is csinálhatná, és biztos jobban szeretné. Sok trükk az alapja, amiket ők is imádnak tanulni :)

4. Sétáltasd, játssz vele, labdázzatok, rongyozzatok, tanítgasd engedelmességre, trükkökre, sok mindent lehet vele csinálni :)

2011. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hunter_girl ***** válasza:

1. a pincsi tuti amugy nagyon édes :)

2. az én kutyám is szokott reszketni (pincsi,3 éves) én nem öltöztetem fel... ahoz hogy elvégezze a dolgát (max. 10 perc) addig fölösleges :) persze ha télen nagyobb kirándulásokat akarsz vele akkor szerintem valami kis kabát vagy pulcsi jöhet :) de sapka,zokni stb. ne.. nem ember,baba...

3. ha szeret mozogni,ugrálni és te is értessz hozzá akkor szerintem megprobálhatjátok hobby szinten :)

4. hát,labdázz vele... akkor vásárolj neki ruhát hogy ne fázzon :) tanitgasd.. :)


Remélem segitettem :)

2011. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. febr. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!