Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyobb testű kutyát, lakásban...

Nagyobb testű kutyát, lakásban tartók, hogyan tartjátok tisztán, esetleg szárazon, kedvenceitek szőrét, rossz időben?

Figyelt kérdés

ködös,esős,nyálkás időben,amikor is elviszitek sétálni,futni,játszani,és koszos sáros,vizes lesz a szőre . .

pl: golden-retriver,hosszúszőrű németjuhász,bernipásztor,óriás-snauzer ,stb


2009. nov. 20. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem belga juhász tervunk van meg egy skót juci keverék

reggel a lábukat megmosom törölközővel letörlöm és kész

a d.u. i séta mivel hosszabb és kutyákkal játszanak és ha sarasak lesznek bea zuhanzóba és a hasuktól lefele megmosdatom (ha a hátuk is koszos akk azt is de inkább csak le kell törölni)megtörlöm kifésülöm és hagyom h hagy pihizzenek :)

2009. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kicsit lesz sáros megtörlöm nedves ronggyal a lábát, ha nagyon akkor beállítom a kádba és letusolom a lábait és a hasát, sima vízzel. Ha nagyon szakad az eső akkor ráadom az esőkabátját amit én csináltam neki. Egyébként pitbullról beszélünk szóval elég vicces látványt nyújt de az a lényeg hogy ő szereti, mert nem ázik el.
2009. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehezen! :)
2009. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!