Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükkökre tudtátok...

Milyen trükkökre tudtátok betanítani a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Pacsi, Pitizés, hempergőzés (roll), ilyesmikre gondolok!

Tudásszomja van a Yorkimnak! :)


2009. nov. 20. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ül, a pacsi és a piti már megy a 10 hetes kutyusomnak :) Nameg többé- kevésbé nem eszik addig, amíg nem kap rá engedélyt :)
2009. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

hát én most jelenleg azon vagyok, hogy a kutyám tegye le elém a botot, ha játszani akar:D amúgy nagyon sokmindent tud, de a botokkal-labdákkal hadilábon áll.

meg nemrég tanítottam neki, h az útnál mindig álljon meg magától, mert póráz nélkül sétál, és jobblenne ha magától megállna..:D nemmindig megy neki, deha rászólok h állj meg, akkor megáll.

nem yorkim van amúgy.

2009. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ezek már mennek az enyémnek is :)

Kifejezetten trükkös ötletek kellenének...

Köszi :)

2009. nov. 20. 17:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szégyeld magad, zsebtolvajkodás, két lábon séta , fekvőtámasz , első két mancson állás, pacsi,ugrik, ül, fekszik ,meghajol, hozzd a kocsikulcsot,nyolcas ,oldalazás,pitizz, hozzd ide, aglity, flyball, frizbizés, oldalazás, szalom.
2009. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, hempi, forogj, szlalom a lábak között, ugrások lábon keresztül,bármit cipelni (vödör, kosár...) nagyjából ezeket tudja az alapengedelmességen kívül.:)
2009. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: Kutyum 1.5 éves
2009. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mi az a HEMPI ?

Egyébként szuper ötletek! Köszi, jöhet még!

2009. nov. 20. 17:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

enyém ül, fekszik, marad, kétlábra áll, pacsi, forog, tolat, kúszik, akadályon átugrik, akadály alatt átkúszik, de ezek elég könnyűek. most integetni tanulunk. most lesz 5 hónapos, és angol bulldog keverék, szóval elvileg nem a parancsteljesítésről lenne híres:)

van egy könyv, most vettem, 101 kutyatrükk a címe, elég jó, vannak benne jó ötletek, igaz nem volt olcsó.

2009. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 101 kutyatrükkből tanítottam, ezeket tudja (természetesen az alapengedelmességen kívül): kerüld (balról v jobbról), hozd ide, hempergés, pacsi, csapj bele, két lábon állva forog és hátrál, 4 lábon hátrál, ugass, pörögj, karikaugrás (álló vagy guruló karikán is átbújik), átugorja a kezemet és a lábamat, hordógörgetés, lassan, gyorsan, a földön fekvő karikát felemeli és átbújik rajta, tud agilityzni és juhokat terelni(természetesen az utóbbit nem ajánlom a yorkidnak XD).
2009. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ül-fekszik-áll-kézjelre is, hangot-kézjelre is, hozzám, lábhoz, lábnálkövetés pórázon-póráz nélkül, forog, bukfenc, rázd meg (bundáját), szégyelld magad, pacsit, kér, ereszd, fogd meg, hopp, szlalom, meghajol, kúszik, tolat, futás, lassan, szépen (kajaelvétel), cica, papa, csont, terelés, helyedre, szimat, keresd, hozd ide, frizbi, rálép a lábamra és megyünk stb.
2009. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!