Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? :" ( /többi lent! /

Mit tegyek? :" ( /többi lent! /

Figyelt kérdés
Most szeptemberbe a szülinapomra kaptam egy kutyust,már régóta vágytam egy saját kutyuhoz...Mivel én vizslát szerettem volna,így keresgéltünk,és találtunk egy olyat akinek a szülei "tk-sek"...elkövettük azt a hibát,hogy a 'gazdival' egy közös ponton találkozunk mert messze lakunk egymástól...nem kértem el a kutyus szüleinek a tk-jét és nem láttam a "szülőket" csak képen...itt jön a hiba.. A kutyus igaz,olyan színű volt de egyáltalán nem akkora amekkoránal kell lennie( pincsi méret,és most 6hónapos.) és nem hasonlít egy viuslához sehogyan.picikorába pedig jobban.... Az állatorvosunk azt mondta hogy majd nőni fog..ahha..de nem így nézne ki... Szóval nagyon keverék a kutyám...Sokszor sírtam ezmiatt,hogy átvertek,anyukáméknak nemtudom hogy mondjam meg....És a baj az,hogy nem vagyok annyira oda érte,azt érzem,hogy nemtudom megadni neki azt a szeretetet amire szüksége lenne... Mit tegyek? :"(((

2013. nov. 27. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem fogják a kutya árát visszaadni. Még azt is letagadják, hogy valaha látták már egymást!
2013. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
istenem..az ilyenek csak a levegőt veszik el a többi embertől.
2013. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez remélem csak vicc....az elején szeretted, aztán amikor kiderült, hogy hoppá keverék, akkor elmúlt??? Azt meg hogy??? Vagy szereted vagy nem, szerintem neked úgy kellett saját kutya, mint egy új telefon...mert divat.. inkább vegyél egy új táskát legközelebb...


Ha nem tudod szeretni, akkor add oda valakinek aki tudja és nem csak azért kell neki kutya, mert fajtatiszta... Az írásod elején szimpatikusnak tűntél, hogy törzskönyves kutyát veszel tenyésztőtől és nem szaporítótól, de az, hogy amikor rájöttél, hogy nem fajtiszta, akkor már nem is szereted és nem kell neked, ez annyira..ne haragudj, de undorító!!! Tényleg jobban jár szegény kutyus, ha olyannak adod, aki szereti, annak dacára, hogy nem fajtatiszta...


Egyébként próbáld megszeretni és ha nem megy akkor add oda valakinek...de normális embernek, ne olyannak, mint, amilyen te vagy :(((, mert attól nem lesz rosszabb egy kutya lelkileg, hogy keverék. Sőt!! Nekem volt már ilyen is olyan is és a keverék mellett döntenék bármikor... Kérlek írd majd meg, mi lett a kutyussal!!!!

2013. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát basszus kedves kérdező eléggé (már bocsánat a kifejezésért) undorító vagy -.-' nem tudsz szeretni egy kiskutyát csak azért mert nem fajtiszta, miközben ő az életét kockáztatná érted...nem is tudom lehet-e embernek nevezni az ilyet...
2013. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13-s vagyok:


Azt írtam, hogy lelkileg nem rosszabb, de hozzátenném, hogy mivel neked nem számít a kutya lelke, ezért szerintem inkább ne válassz semmilyen kutyát vagy más állatot. Ha nem tudod értékelni azt a kicsi életet, akkor nem érdemled meg, hogy felelősséggel tartozz érte...mert nem ismered azt, hogy felelősség, szeretet.. szerintem nem értél meg egy kutyára, lehet sose fogsz... mennyi idős vagy? divatból kell a a kutya? Komolyan érdekel egy ilyen beteg lélek miértje, mint amilyen te vagy... :/

2013. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!