Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan hogy kutya láz?...

Létezik olyan hogy kutya láz? Ha igen, mik a tünetei és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 22:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szófogadásról van szó, az én nagyobbik kutyám egy igazi kezesbárány, nagyon szófogadó és jólnevelt, mégis, amikor kúpot kellett neki beadni... Nem volt egyszerű, vagyis kb egy órás tortúra.
2009. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom miről, de nekem mind a három tűri. :) Bár nagyon nincs rá szükség.
2009. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az én yorkimnak nem tudom mi lehet a baja úgy csinál mintha fázna ezért erősen remeg de úgy liheg közbe minta nagyon sokat futott volna de ugyanakkor azt látjuk hogy keresi a hideget és sokat iszik ez többször előfordult már de orra nem mindig száraz és forró és a teste se mindig meleg azt szokat még csinálni hogy a hideg kőre lefekszik és liheg elvittük állatorvoshoz mivel akkor már nem csinálta csak videón tudtuk megmutatni neki azt mondta lehet epilepszia is de az ilyen fiatalon nem szokott jellemző lenni mivel csak 6 hónapos kérlek írjatok ha tudtok valamit ezekről a tüneteekről köszi
2012. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!