Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes kiskutyának milyen...

8 hetes kiskutyának milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kölyöknek valót. És számít hogy milyen fajta is, mert már láttam pár táposzacskón hogy maxi, midi stb kutyának való. Acana, Brit, Eukanuba, ezek azt mondják jók. Az én kutyám Biomillen, Pro Planon és Happy dogon nőtt fel, ezek szerintem olyan közepesek, de biztos van ezeknél jobb táp is.
2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Labrador és köszi a választ!:)
2013. nov. 27. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát először azt egye,amit az előző helyen.Majd kb. egy hét alatt (ha az a táp nem jó,vagy mást akarsz) kell átállni az általad választott új tápra.

Egy labi kölyöknek Brit vagy Brit Care tápot adnék,megfelelően fejlődik tőle,nem túl gyorsan,így nem lehet gond (a kaja miatt) a fejlődéssel.

A nagyobb testű kutyáknak lassabb,kiegyensúlyozott növekedésre van szüksége,a hirtelen nagy növéstől számos egészségügyi probléma felmerülhet.


Az oltásokat követően (12 hetes kora után) én adnék neki zöldkagylót is,mert hajlamosak a dp-re is.

Mondjuk,ha tenyésztőtől vettétek (törzskönyv,szerződés,eü. garancia) akkor nem lehet gond.

2013. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tenyésztő mit adott neki?
2013. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Amit a tenyésztő adott és elmondta, hogy mivel etesd, hogyan tartsd és a szerződésben is leírta.
2013. nov. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem hoztam el a kiskutyát de akkor majd megkérdezem a tenyésztőt hogy ő milyen tápot adott neki.
2013. nov. 28. 15:17
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Ha tenyésztőtől veszed, mindent el fog mondani és bármilyen kérdéssel fordulhatsz hozzá. Nem lesz szükséged, hogy itt érdeklődj.
2013. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!