Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Tegnap vihettem le először, és néha fogja magát és leül. Nem akar mozdulni, csak sokadik szólásra vagy pórázhúzásra.

2013. nov. 29. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a cerberos kutyaiskola honlapján az online gazdiképzőt, hogy hogyan tudod motiválni a kutyádat. A pórázon sétálást is meg kell tanulnia, nem igazán a póráz rángatásával.
2013. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Első kutyám, még nem vagyok tapasztalt

2013. nov. 29. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző, mielőtt megszólalsz gondolkodj inkább. Aki ilyet ír azt kéne jól szájbavágni.
2013. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Fajtafüggő lehet, a bulldogok hamar fáradnak, a beagle nagyon makacs stb.
2013. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2013. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez teljesen normális. Még soha nem volt odakint, rengeteg az inger, az ijesztő vagy furcsa dolog. Amikor leül, lelkesen csalogasd magadhoz. Legyél nyugodt, derűs, és magas hangon csalogasd. Nemsokára úgy fel fog bátorodni, hogy majd visszasírod ezt a viselkedést, mikor épp a póráz végén repülsz a kutyád után. :D
2013. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi nem hiszem hogy repülbi fogok Havanese kutyám van:D
2013. nov. 30. 06:25
 8/9 anonim ***** válasza:
ma reggel hogyment?
2013. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát... Szerintem nagyon fázott, pórázon csak ült az elején. Levettem a pórázt, akkor mászkált. Csak a ház elé mentünk mert nem akart jönni.
2013. nov. 30. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!