Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mijen Idös Kortol Lehet...

Gergö19 kérdése:

Mijen Idös Kortol Lehet Porázal Sétáltani A kutyát:?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 20:53
1 2
 11/12 donne ***** válasza:
hogy jön a bolhaallergia a sétáltatáshoz?és miért viszi valaki a kutyaszarhoz a kutyáját? nálunk érdekes nincs kutyaszar, és kölyökkutyát nem engedek el a porázról.Na de ez nálunk van meg úgy átlagba nézem.Ha tundád mennyien nem adatják be a kölyökkutyának az oltásokat elájulnál, és érdekes, egyikről sem tudom h baja lenne.Nem mindenki törődik a kutyájával annyira "mnt 1 gyerekkel".Ebben a kutyás témában elég sokan túlreagálják a dolgokat, kötekednek a másikban, a kérdező majd eldönti mit akar, másrészt ilyen alapvető kérdésre csak alapvető választ lehet írni, mivel mindenki másképp oldotta/oldja meg. én leírtam az én variációmat, sokmindenkiével nem értek egyet, mégsem azt firtatom....
2013. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 donne ***** válasza:
ahogy írtam, amelyik kutya gyenge azzal nem oldod meg, h nem viszed sehová.Ha örökölte, stb ugyis előjön vagy kiesik ez van!
2013. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!