Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is falkában jobb...

Szerintetek is falkában jobb kutyát sétáltani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, egész máshogy viselkednek a kutyák (pozitívabban), csak sajnos nincs kutyás társaság a környéken:(
2012. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem is jobb :)


sajnos nálunk sincsenek olyan gazdik akik szívesen eljönnének túrázni ,meg a legtöbb idős ember :S

2012. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ, a napi séta, fárasztás jobb falkában, de mikor gyakorolni is szeretnék a kutyával, akkor vagy előbb megyek vagy más időpontban, mert elég kemény figyelemelterelés egy boldogan rohangáló, ugató...falka.
2012. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy falkában? Hogy sok kutyád van, vagy hogy több gazda viszi együtt a kutyáját? Én egyedül szeretek sétálni. Persze néha jó találkozni valakivel, de utána már elég kellemetlen lerázni őket, szóval én inkább egyedül megyek. Nem mindenki egyforma. Figyelni sem tudok annyira ha másokkal kell társalognom. Ha máshogy érted, akkor persze ahány kutyája van az embernek, hát annyit vigyen. Én nem tudnám elképzelni hogy a rendszeres kutyasétáltatásra ne vigyem mindegyik kutyám.
2012. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én falkában szeretek sétálni. A kutya is jobban élvezi és hamarabb elfárad. Az meg kifejezetten jó, ha van figyelem elterelés miközben én akár feladatokat is csináltatok a kutyával. Akár helyben maradás úgy, hogy közben a többi kutya ugrál körülötte, akár trükkök. Extrém ingerkörnyezetben is kell néha gyakorolni.
2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig egyedül sétáltatok, mert nem trécselni megyek, hanem játszani , foglalkozni a kutyámmal.
2012. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!