Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fülgyulladásra Otipax...

Kutya fülgyulladásra Otipax fülcsepp?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy spániel keverék kutyám, akinek kb évente mindig begyullad egyszer a téli időszakban a füle. Lógó füle van rendszeresen tisztítom, de sajnos örökölte. Mindig viszem orvoshoz, aki kitisztítja (ugyanolyan fültisztítóval, mint én is) és felír neki Otosporin cseppet. Van itthon bontatlan Otipax cseppem, több helyen olvastam is, hogy jó kutyáknak. Szerintetek elkezdhetem ma kezelni vele? Igazából nem vagyok eleresztve így hó végén a gyakornoki fizetésemből, ráadásul 2 hete került egy sérvműtét 8000 forintomba a kutyának. Nem súlyos a helyzet , mivel már többször volt neki így felismertem időbe és igazából az orvos sem csinál sok mindent vele.

2013. dec. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit,kérdezd meg telefonba,az nem kerül semmibe.
2013. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Basszus ez eszembe sem jutott.... köszi! :) Fel is hívtam azt mondta használjam nyugodtan, ha jövő hét végéig nem múlik vigyem el hozzá, addigra már kapok fizetést is szóval megnyugodtam. :)
2013. dec. 1. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó az Otipax, de csak akkor, ha a doki kitenyésztette a fülgyulladás okát (milyen baci okozza), és azt a cseppet javasolja. Nem mindenféle fülgyulladásra jó a fent említett csepp. Hívd fel a dokit és legalább telefonon kérdezd meg tőle. Sajnos mi évek óta küzdünk a fülgyulladással :(
2013. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia ! Jó az Otipax. mi is azt kaptuk a dokitól ! gyorsan is hat !
2013. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, felhívtam. Azt mondta használhatom nyugodtan. Örökölte, minden évben ilyentájt begyullad neki hiába tisztítom rendesen, ez a lógó fül átka... De szerencsére időben észrevettem, annyira nem váladékozik még, remélhetőleg gyorsan el is múlik.
2013. dec. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!