Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy mozgáskorlátoz...

Kismateka kérdése:

Szerintetek egy mozgáskorlátozottnak egy Basset Hound? (nem egyedül lenne van egy leonbergim) Mozgásigény és a természetére is kiváncsi vagy?

Figyelt kérdés
kutya, basset hound,

2013. dec. 1. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

letettél a spánielről? :)

ezt találtam róla:

[link]

illetve ezt:

[link]

2013. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen lettettem :)
2013. dec. 1. 20:35
 3/7 A kérdező kommentje:
*vagyok
2013. dec. 2. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A vérebek, így a Basset is borzalmasan makacsok, egyszerűen ilyen a természetük. Ezen kívül nagyon ugatósak, vagyis valami rémes torokhangon vonítanak. A mozgásigénye nem kiugróan nagy, de igényli az aktív fárasztást, különben elhízik. A testméretéhez képest nagyon erős kutya a Basset, mert csupa izom, a súlypontja meg alacsonyan van. Elég nehezen nevelhető. Ja, és mivel rövid szőrű, nemigen szereti a hideget sem. Én Nem javasolnám. Elég problémás fajta.
2013. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor milyen kutyát mondanál? Jöhet még a basset houndról! :)
2013. dec. 2. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmmmm... skót juhász?
2013. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a különböző retrievereket. Ill. a leonbergi mellett az óriásfajtákon belül a szívem csöcske az újfondlandi.

De látogass el egy menhelyre, egy kiállításra, ha van rá alkalom, kérdezz körbe.

2013. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!