Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet postán elküldeni állatot?

Lehet postán elküldeni állatot?

Figyelt kérdés
Csivi kölykünket megvenné egy nő de Nyírbátorba lakik mi meg Székesfehérvárott.ha,elküldöm postán annak van valami módja?Rendesen vigyáznak ott rá?Nem kéne hogy baja legyen amíg odaér az új gazdához.
2013. dec. 3. 16:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
szerencsétlen kutya.
2013. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy legalja szaporító vagy és még a pénzed siratod :D Egy vicc vagy.


Tudod te,hogy a TENYÉSZTŐ (aki te nem vagy) mennyi pénzt ÁLDOZ(és nem öl) a kutyáiba,hogy jobbak és jobbak legyenek?


Te mennyit szántál rájuk? 20-30 ezret??Nagy összeg mondhatom...


Egy normális fajtatiszta kutya ára 100 ezertől indul,és csak a szülők KÖTELEZŐ előszűrései kerülnek 20-30 ezerbe.Per kutya.


Ne kelljen már téged sajnálnunk,amikor senki nem kötelez rá,hogy kutyát tarts,arra meg végképp nem,hogy szaporítsd is.


Ja,meg még hülye is vagy,mint a föld..

2013. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
95%

Chip sincs benne?

Akkor még veszettség oltása sincs?


Gratulálok! Remélem valaki feljelent,mert ez TÖRVÉNYSÉRTÉS.

2013. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen mindegy, hogy dobozban vagy kutyatáskában van, ennyi erővel nyugodtan tedd Tesco-s szatyorba a kutyát...

Arra nem gondoltál, hogy szerencsétlen kutya valószínűleg napokig fog csücsülni a raktáron, étel, víz és "pisiszünet" nélkül?! Ráadásul valószínűleg ráhajigálnak egy-két nehezebb csomagot is!

Leírták már előttem is, de leírom én is: A kutya, -ergo a csivavád is- ÉRZŐ LÉNY! Akkor is, ha neked csupán egy becsődölt pénzeszsák. Szerintem hagyd a fenébe, tartsd meg, és szólj a csajnak, hogy vásároljon inkább egy tenyésztőtől!

2013. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Remelem valaki feljelent allatkinzasert, mert biztosan allatkinzo vagy, a gondolataid is elvetemultek. Szerencsetlen, artatlan kiskutya, es az anyja....el sem tudom kepzelni, mi megy nalatok....:(
2013. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
8%
Nem mert bekakálhat vagy behugyozhat a szállítás közben, és az megsértené a Posta erkölcsi, etikai, és tisztasági követelményeit.
2013. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
46%
A kutyát fogjad meg azt bas-szad bele egy borítékba, aztán adjad fel a postán azt cső, max megdöglik és akkor mivan?
2013. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Mikor azt hiszem, hogy már mindent láttam, kiderül, hogy mégsem...
2013. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet! Ha kicsit kivasalod, akkor befér egy A5-ös borítékba is. Egyik fülére a címzett, a másikra a feladó. Biztos ajánlottan adod fel, igaz? Jaaaa, az többe kerül...

Nem vagy épelméjű!!!

2013. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

"Nem kéne, hogy baja legyen amíg odaér az új gazdához." Utánna gondolom már nem érdekel...dögöljön meg vagy akármi...csak adja a pénzt...mert úgyis jön jövőre a következő alom...

Idióta, mocskos állatkínzó szaporító vagy!

2013. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!