Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy állatot ennyire...

Hogy lehet egy állatot ennyire szeretni?

Figyelt kérdés
Most 10 éves a kutyám, nagyon fitt egyébként, de ma mikor játszottunk már láttam, hogy amit régebben simán megcsinált "torna mutatványt", ma már csak nagy nehezen..szóval tudom, hogy lassan itt az idő, és akárhányszor eszembe jut, rögtön gombóc a torkomba, könnyes lesz a szemem..pedig egyáltalán nem vagyok érzelmes ember, de nagyon nagyon szeretem az állatokat és a saját kutyámat is, hisz 10 éve mindig "vele" sírtam, és mindig ő vigasztalt. Bennem van a becsípődés, hogy ennyire megérint ez a dolog vagy ez egy természetes folyamat, hisz családtag elveszítése..
2013. szept. 18. 16:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm, mindent értettem.
2013. szept. 18. 17:00
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem is lenne egy ilyen társam, akivel 10 évig ilyen barátságban éltem, és is így reagálnék. Sajnos természetes, hogy elveszíted, de gondolj arra, hogy mennyi mindent megtettél azért, hogy jól érezze magát és hogy milyen szép, hossszú élete volt/van, hiszen más kutyákat 3 évesen üt el az autó!
2013. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális dolog..

sajnálom :( nehéz lesz.

(én a cicám elvesztését nem tudom miért de hónapokig nem hevertem ki, csak sírtam ha eszembe jutott...ma már nem sirok 7 év elteltével, vannak cicáim de azért még így is nagyon sokat eszembe jut h milyen lenne ha most is vele lenne...)

2013. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem természetes, hogy nagyon szereted, bár egy kicsit túlzottan előremész ezzel. Ezt úgy értem, hogy az egészséges nagymamát sem siratjuk előre, csak azért mert hamarabb fog meghalni mint mi.

Esetleg fogadj be egy másik kutyust is, hogy ne maradj annyira egyedül, ha a már meglévő kutyusod elpusztul, de ezt csak te érzed. Ezt ezért írom, mert én 7-8 évig képtelen lettem volna új kutyát venni, közben magam a kutyatartás meg hiányzott.

2013. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezném, hogy lehet egy állatot nem ennyire szeretni? Én bevallom derekasan, elsírtam magam, mikor a kiskutyámat ivartalaníttattuk, és még nem ébredt fel az altató hatása alól, és olyan élettelenül feküdt a karomban, mintha nem élne. Pedig ez csak egy rutinműtét volt.
2013. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
2 éve el kellett altatni a kutyánkat 14 éves volt. 5 éves koromban hoztuk haza gyakorlatilag egymás mellett nőttünk fel. Mikor jött az állatorvos olyan sírógörcs jött rám, hogy csak na és fogtam a mancsát miközben megkapta az injekciót. Még most is képes vagyok megkönnyezni ha nézem a képeket amin rajta van vagy előveszem a nyakörvét.
2013. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
kispalikee: nálunk ugyanez a helyzet volt. Ott feküdt a takaróján, csak a szeme fehérje látszódott, én pedig nem bírtam ki, elsírtam magam. Csak a látványtól. pedig akkor még csak egy kis 5 hónapos kölyök volt, nem pedig egy idősebb kutya. Ezt teszi a szeretet. :)
2013. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótok válaszát :)
2013. szept. 18. 17:52
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ne arra gondolni hogy mi lesz ha vége, koncentrálj inkább arra hogy még mennyi időd van és hogy azt ki tudd használni arra hogy együtt legyetek. Használj ki minden percet amit csak tudsz hogy egy szép,boldog befejezés legyen:)
2013. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ne is beszéljünk róla, mert már szúr a szívem.
2013. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!