Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11-12 éves nagytestű szuka...

11-12 éves nagytestű szuka kutya lehet még vemhes?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 21:32
 1/6 Akiteki ***** válasza:
90%
Igen, lehet. Csak nem biztos, hogy meg tudja szülni. Az ivartalanításnak kisebb a kockázata, mint egy császárnak.
2013. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Én is elcsesztem egyszer egy kutyámnál. Kinti kutya volt és egy éjszaka alatt szökött ide be egy nagy kan, akivel igen jól érezték magukat. Nem tudom hogy csinálták de pont szilveszterre fialt le. Mondanom sem kell a kicsik elpusztultak, valami bajuk volt szerintem, meg már a mami sem nagyon foglalkozott velük. Pont nem volt otthon senki amikor lefialt. Utána szerintem a szülés miatt is, de betegessé vált, legyengült, és alig egy fél év múlva eltávozott a szivárványhídon túlra!
2013. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mentett, öreg kutya, viszont tüzel és egy kan társával kóborolt...nem javasolták az ivartalanítását már az állatorvosok.
2013. dec. 3. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor várjatok egyelőre.
2013. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy vemhesült,de minimum zárjátok be valahova,ha nem tudtok rá figyelni.

Illetve,ha mégis vemhes,akkor én is az ivartalanítás pártján lennék,több eséllyel épül fel abból,mint egy alom kölyökből,már ha nem hal bele az ellésbe.

2013. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Ivartalaníttattam már 11 éves kutyát. Keresni kell olyan orvost, aki gázzal altat, az kevésbé terheli meg a szívét.
2013. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!