Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adalék-mentes kutyatáp?

Adalék-mentes kutyatáp?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnátok segíteni, mi a neve annak (vagy azoknak) a kutyatáp(ok)nak, amelyek nem tartalmaznak tartósítószert, gabonát stb?
2013. dec. 4. 14:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szia! A legjobb ez : [link]
2013. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Biztos ez is jó, de valami más volt a neve annak, amit egyszer olvastam.
2013. dec. 4. 15:03
 3/17 anonim ***** válasza:

Acananak is vannak gabonamentes termekei, 60% hus,40% zoldseg-gyumolcs.

Azt hiszem, 4 fele valtozat van,egyik ebbol a wild prairie...mi ezzel etetunk.

2013. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen tápokat húsnak hívják :D


Egy "táp"ról tudok a trockenfleisch de ez nem is táp hanem szárított marhahús kis répával.


[link]

2013. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te a holisztikus tápokra gondolhatsz pl earthborn. Olyan szinten horror ára van, hogy jobban kijössz ha valódi hússal eteted.
2013. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nálunk a natúr húsokat is egyre csak húzom ki a listáról, mint például a marhát sem adhatom. Egyik baromfit sem. Lassan már nem tudom, mit adjak neki...
2013. dec. 4. 15:38
 7/17 Natoivett válasza:
47%

Én ezt a fajta kutyatápot ajánlom:

[link]

2013. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok, nekem nyulat és bárányt és szarvast eszik többnyire.. amire még nem allergiás az a kecske meg a különböző halak. kb átlag egy hónapra elosztva 400ft/kilós áron ezekhez is hozzá lehet férni kis körül tekintéssel.


Ha van facebookod csatlakozz a "Nyesedék hús kutyáknak" csoporthoz ott van egy csomócsomó infó hús lelőhelyekről

2013. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A proplanban van gabona, úgyhogy azt kösz, nem kérek.
2013. dec. 4. 17:20
 10/17 anonim ***** válasza:

Pro Planban is van pl.gabona bőven.Alapból óvatos vagyok a Nestlé által gyártott tápokkal.

Amiben nincs mesterséges adalék,az az Astor nevű táp.Jól bevált allergiás kutyánál is,én is ezt etetem és árban is nagyon jó.

A Britet gyártó cég készíti.

[link]

2013. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!