Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha áprilisban veszek egy...

Ha áprilisban veszek egy angol cocker spánielt, akkor már rögötön lakhat kint, vagy pár hétig legyen bent?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta seretnék ilyen kutyust,csak anya nem engedi,hogy bent legyen a házba. Ezért lenne a kertben a helye:S áprilisban veszünk egy kölyköt(8hetes),akkor rögtön lakhat kint?
2009. nov. 22. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen de azzal tisztában kellene lenned hogy télen be kell vinned! Nekünk már időtlen idők óta cocerünk és mi is a kertbe tartjuk őket de télen mindenképen be kell őt vinni!
2009. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
már mért kéne bevinni? télen duplán szigetelt kutyaház, és semmi baja sem lesz.
2009. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek:)

Télen szerintem a garázsban lesz.

2009. nov. 22. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy beviszed vagy valami elötérbe ahol jo meleg van. Vagy ha van vmi szigeteltebb melléképület ahol jo meleg van de oda is kell egy jo meleg kutyaház. A kölyöknél meg rengeteg rongyot tegyél be hogy bele tudjon vackolodni!!! Meg mindig legyen elötte viz. Jah meg az nagyon fontos ha a kutya jol bevan melegedve nem viheted ki egyből a hidegre!!
2009. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Áprilisban még azért hidegek az éjszakák, egy nagyon jól bélelt kutyaháza mindenképp legyen, de a garázs szerintem jobb.

A kerítéssel pedig készüljetek fel, mert egy 8 hetes kiskutya elég kicsi, kis helyeken is átfér.

2009. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy spániel nem egy csivava vagy egy yorki, hogy be kelljen vinni! Egyébként meg vadász kutya! Mi baja lenne? Te jó ég!!! Szerintem annyi, hogy vegyel neki egy hőszigetelt kicsike házikót, amiben nem fázik, ha nagyon kedves akarsz lenni, tegyél be neki egy meleg polar takarót vagy párnát (amit úgy varrj meg, hogy a kutya ne tudja szétszedni, mert a spánielek hajlamosak rá)

Más dolgod nincs csak szeretni és tanítani, egy spániel nehéz eset!

2009. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mért lenne nehéz eset?! :/

könnyen tanítható játékos családszerető okos stb. kutya! ez a neveléstől függ h kinek milyen a spánielje... de ezek jellemzők rá amiket felsoroltam!

és mért ne lenne benti kutya ez igazából az olvastam van könyvem is róla! attól még h a 'hónalj kutyákat' bent szokták tartani más kutyákat is bevisznek lakásba házba ráadásul vannak olyan ismerőseim akik 3-5 kutyát tartanak nagy testű kutyák és be mehetnek amikor csak akarnak mondjuk szerintem nagy testűnek nincs ott helye inkább a pici közepes spánieleknek ja és szerintem nyugodtan kint tarthatod őt nekünk olyan helye van a spánielemnek h van egy háza nem kutyaház hanem nagyobb és van neki fotelja benne meg ilyen paplan és így nem fázik meg a házba ha bemegyünk akkor van neki egy kis lyuk ahol elkerített kis hely van de ott elvégezheti a dolgát:)))) és még annyi hogy a legtöbben azért tartják bent mert családszerető és szeret társaságban lenni!

2010. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!