Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyát...

Szerintetek melyik kutyát válasszam, tapasztalatok stb. Argentin dog szuka, Angol bulldog szuka, Staffordshire terrier kan, Amerikai bulldog szuka?

Figyelt kérdés
Staffordshire terrier szuka mellé szeretnék egy másik kutyát, szerintetek melyik legyen ?
2013. dec. 5. 15:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mint előbb írtam ivartalanítani én egyenlőre nem fogok kutyát csak akkor,ha biztosan nem akarok tőle almot. Kan, hát más fajta kan ugye el lenne zárva a szukától, olvasmányaim szerint elég szökős . Tegyük hozzá nekem csak szuka kutyáim voltam két skót juhász kutya ott semmi gond nem volt sosem.
2013. dec. 6. 14:00
 42/52 anonim ***** válasza:
A szokosseg nem fajta tulajdonsag hanem neveles kerdese. Nekem engedelynelkul nem mennek ki a kapun.. volt olyan nyaron h az elektromos kaounk nyitvamaradt vagy kinyilt.. a kutyak kint voltak eleg sokat felugyelet nelkul(kb 5-6orat) es megmaradtak :)
2013. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Jogos az én kutyám se megy ki, ha nyitva van a kapu akkor sem. Ezt arra értettem,ha tüzelő szukát érzek akkor picit be kattannak olvasottaim szerint.
2013. dec. 6. 14:09
 44/52 anonim ***** válasza:
A szokosseg nem fajta tulajdonsag hanem neveles kerdese. Nekem engedelynelkul nem mennek ki a kapun.. volt olyan nyaron h az elektromos kaounk nyitvamaradt vagy kinyilt.. a kutyak kint voltak eleg sokat felugyelet nelkul(kb 5-6orat) es megmaradtak :)
2013. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 Quadral ***** válasza:

A skót juhászok nem olyan temperamentumosak, mint a staff, argentin, bulldog :)

De amúgy ezen fajták közül két szuka is kijöhet egymással. Ha úgy érzed, hogy a te staff szukád nem domináns a szukákkal, akkor 1 fokkal könnyebb a helyzeted :) A német dogokról annyit, hogy iszonyatosan oda kell figyelni a táplálásukra, csontozatukra, ízületeikre, szívükre, szemére. (Nekem beteges, meg macerás fajtának tűnik.) De tény és való, hogy kevésbé temperamentumosabb.

Kockafejűt kerestek hozzá? Esetleg bordeaux-i dog? Vagy még valami más elképzelés? Mert még vizsla ugrott eszembe, (német, magyar, weimari). Azok bírják a tempót is, és közel egy súlycsoport :)

2013. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Csak ezek jöttek szóba. Hát minden kutyára kell figyelni :). Szerintem az angol bulldogra kéne a legjobban. B. dog az nekem nem jön be meg a vizslák sem. Most nézegettem a cane corzót még, de hát nem tudom furcsa egy kutya. :D
2013. dec. 8. 15:16
 47/52 A kérdező kommentje:
Szukám nem domináns , de ki tudja előjöhet belőle.
2013. dec. 8. 15:18
 48/52 A kérdező kommentje:
De beszéltem tenyésztőkkel nem rég írták le a véleményüket,segítettek is. Argentin dog vagy angol bulldog lesz. Innentől a család dönti el.
2013. dec. 8. 17:48
 49/52 Quadral ***** válasza:

Ami még eszembe jutott, az a bullmasztiff, esetleg még boxer. :)

De akárhogy is döntetek, sok boldog kutyás éveket kívánok a leendő picurral :)

2013. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! Boxer van 3 a szomszédba ;)
2013. dec. 8. 19:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!