Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hetente fürdetett 5 eves...

Hetente fürdetett 5 eves yorkiem bören hatalmas korpäk jelentek meg es hajlektalanszagu. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

elete elsö bolhain 1 honapja esett ät - läbait, hasät, popojät szetmartäk. Utana megkapta a frontline-t, elmultak.


Hetente fürdetem, fesülöm, megis meg eleteben nem volt ilyen büdös. Mosdatlan börszaga van, bazi nagy korpäk vannak a läbain (3*3 mm). Lehet ez a bolhäk utohatasa? 2 hete bolhamentes, 2 het mulva köv. Bolhatlanito.


2013. dec. 5. 23:20
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
hosszu szörü joszäg.
2013. dec. 5. 23:21
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Hetente fürdetni egy kutyát??? Atyám...
2013. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem begombasodott, a gyakori furdetes nem megoldas, tonkretetted vele a kutyad boret, gratula. Allatorvos-borkaparek, es valld be a hetenkenti furdetest nyugodtan neki.
2013. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Csodálkozol a korpán?! Minek hetente fürdetni egy laskában tartott kutyát?? Mitől lesz koszos? Tönkreteszed/tetted a bőrét, nem csoda h korpás meg büdös...évente elég párszor fürdetni, ha nagyon muszáj. Nagyon nem jo a bőrének a gyakori fürdés, ő nem ember...
2013. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Előttem szólókkal értek egyet, kiszáradt a bőre a sok fürdéstől. Kérni kell számára megfelelő krémet és lefertőtleníteni előtte a bőrét, de lehetőleg állatorvos csinálja.
2013. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem értek egyeseket mért kell nekik kutya ha csak úgy viselkednek velle mint egy plüs mackovall..
2013. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

nem minden fürdeteskor samponozom. Mivel 5 ev alatt nem fordult elö egyszer sem, nem a fürdetessel van a gond.


Nekem szamtalan allergiam van, szerencse, hogy a kutya szorere es nyalara nincs.

Ezert fürdetem, mint ahogy naponta port törlök es porszivozok. Nem tisztasagmania.


Lehet ez a bolhasebektöl?

2013. dec. 5. 23:48
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

"Mivel 5 ev alatt nem fordult elö egyszer sem, nem a fürdetessel van a gond. "

Hát ez kiváló bizonyíték. De, a hetenkénti fürdetés tönkreteszi a kutya bőrét idővel. De lehet, hogy itt mindenki hülye, és csak te vagy helikopter.


"Ezert fürdetem, mint ahogy naponta port törlök es porszivozok. Nem tisztasagmania. "

De, ezt tisztaságmániának hívják.


Bocs, most egy világot török benned össze, elnézést.

2013. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Szegény kutya... Tényleg ne fürdesd ennyit. Ez pont olyan, mint az embereknél a korpa. Van, akinek naponta hajat kell mosnia mert másnapra már korpás, zsíros, de ez pont ezért jön ki náluk, mert naponta szárítják a fejbőrüket a vízzel, érted, körforgásban vannak.
2013. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

nem tisztasägmänia okostojäs. Allergiäs vagyok a porra is. Ha 1 nap kimarad, meg tudnek fulladni älmomban. Többször volt mär fulladäsom, nekem sem hepp napi 2 orät ilyenekkel tölteni, a minimälisan keves szövetet (mint függöny, 1-1 szönyeg) naponta porszivozni. Ugye akkor mär ne is tartsak kutyät se?

Örömöm lelem benne, sokat setaltatom, jäszok vele. Es vizzel fürdetem, hogy ne legyen poros, mert a kutya szöreben is van por!

Az ertelmes hozzaszolasokat köszönöm!

2013. dec. 6. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!