Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyusunkkal? Nem...

Mi lehet a kutyusunkkal? Nem tudom mit csináljak (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

igy all a laba. Arra gyanakszom hogy a mancsaval lehet valami. Orvosnak mar szoltunk de csak csutortokon jon. Valami tipp addigis? Ugyanolyan jatekos nem latszik hogy fajna neki de rossz ranezni . :(



2013. dec. 7. 13:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem angolkóros! Vagyis hiányzik a D vitamin, nem fejlődött rendesen a csontja... Biztosan gyógyszerekre lesz szüksége, hogy normálisan tudjon menni, szaladni.

2013. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

Na akkor szépen jelentsd fel ahonnan kaptátok,mivel ez állatkínzás,azonnali állatorvosi ellátást igényel...


Nézd meg ezt a kutyát:


[link]


Ez egy agyonszaporított láthatóan beteg kutya,folyamatos fizioterápiát igényel,RENGETEG pénzbe került az ellátása és nem lesz 100%-os soha a lába.

A ti kutyátokat is nyilván azért adták oda,mert nem kellett senkinek,etetni meg nem akarták.Üljetek autóba,vagy vonatra vagy buszra,és hétfőn vigyétek el röntgenre valamint jelentsétek fel azt,akinél született!!


Ez a kutya örök életére meg van nyomorítva,hála a felelőtlen szaporításnak megint!


És adjatok neki normális kaját.Tejet nem ihat,a virsliben meg párizsiban semmi tápérték nincs.

Jó minőségű száraz kutyatápot vegyetek.Netről rendelve olcsóbb.A pedigree,darling nem jó minőség...


Brit,Brit Care,Acana,Orijen..nézzétek meg neten. Pl. zoofast vagy petissimo és készüljetek fel,hogy iszonyat pénzbe fáj a gyógyítása..

2013. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
szerintem is angolkóros.
2013. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is , amit írtak előttem, hogy nem a falusi állatorvost hívd ki, mert khm nem a leghozzáértőbbek.

Vidd el a legközelebbi városba, normális rendelőbe normális orvoshoz, és biztosat ő fog mondani.


Az én kutyámnak mondjuk nem nézett ki így a lába , viszont hátsó combocskára folyton bicegett. Nyers etetés sokat javított rajta, mondhatni rendbehozta.

De a jó orvos nagyon fontos. Ha még időben, ilyen fiatalon mond egy pontos diagnózist, és hogy mi a teendő, szerintem rendbejöhet.

Parízert, és virslit pedig ne adjatok neki enni, ha egymód van rá.

2013. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Jesszusom. Szerencsétlen kutyus. Nem volt semmi baja mikor ideadtàk. Egyik napról a màsikra lett ilyen szegényke llaba igy azok sem tudhattak akik ideadtak. Nagyon feltem es most teljesen megijedtem mert annyira szeretem. Még csak egy kolyok. Nagyon remelem hogy meglehet gyogyitani. :(( hetfon repitem egz orvoshoz mert kikeszulok . Koszonom a hozzaszolasokat!
2013. dec. 7. 15:15
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előző írt angolul, az a legesélyesebb, hogy táplálása nem megfelelő/vagy nem volt megfelelő.

Mentett kutyusnál láttam hasonlót, hogy csórikám majdnem éhen halt, megmentették, finom, energia és fehérjedús táplálékot kapott, és amikor hirtelen megnyúltak a csontjai, nem bírták az izmai követni, és rogyott mind a négy lába. Állatorvos adott neki vitaminokat, meg beállította a diétáját, és helyrejött tőle utána.

2013. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szuper koszi az infot! :))

Kozben meg enis utana neztem es talaltam ezt az oldalt ha esetleg egyszer masnak is ilyen problemai lesznek!

[link]

2013. dec. 7. 16:20
 18/22 Akiteki ***** válasza:
Szólj annak, akitől kaptátok, hogy az a minimum, hogy fizeti a kezelési költségeit, mert ez mind az ő hibája.
2013. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2013. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mióta van nálatok? milyen fajtaként adták neked?
2013. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!